Anasayfa / Genel / Temmuz’da asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret ne kadar olacak, zam ne zaman yapılacak? Gözler 2022 temmuz ayında

Temmuz’da asgari ücrete zam gelecek mi? Asgari ücret ne kadar olacak, zam ne zaman yapılacak? Gözler 2022 temmuz ayında

Emekli ve asgari ücrete ilişkin Kayseri’dahi soruları yanıtlayan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise, “Doğru, enflasyonist tek ortam var. Pandemiden sonraki süreçte böyle tek yere geldik. Önemli olan burada fiyat baskılaması kadar tıpkısı zamanda bile insanların kurum gücünün artmasıdır. Eğer ki alabiliyorsanız o önemli. Alamıyorsanız, gücünüz yetmiyorsa, kurum gücünüz yok olmuşsa işte tehlikeli olan yerde. O yüzden dahi enflasyon karşısında sabit gelirliyi, az gelirliyi ezdirmemek, hakkını savunabilmek, gelirlerini henüz artırıcı tek takım tedbirler örtmek bile hükümetin işi.

Bu konuda bile sırayla yavaş yavaş hepsi geliyor. Dün iki müjde vardı, önümüzdeki günlerde yine gelir. Sabır” şeklinde konuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: