Anasayfa / Genel / Supsis’ten Girişim ve KOBİ’ler için ücretsiz canlı destek sistemi – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Supsis’ten Girişim ve KOBİ’ler için ücretsiz canlı destek sistemi – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Dijitalleşmenin gün geçtikçe yaygınlaşmasıyla beraberce tüketicilerin birçoğu ihtiyaçlarını işletmelerin sayısal platformları üzerinden karşılarken, markalarla iletişimlerinde dahi telefon ya bile açınık-posta yerine içildikten yaşayan dayanak hatlarını tercih ediyor.

Invesp’in konuya üzerine gerçekleştirdiği taharri tüketicilerin markalarla iletişim kurmak için yalnızca %51’inin açınık-posta ve %44’ünün telefonu kullandığını işaret ederken, %73’ünün ise içildikten yaşayan dayanak hatlarını tercih ettiğini gösteriyor.

Canlı dayanak özelliği kullanan müşterilerin %38’i ise muvaffakiyetli tek iletişim kurdukları takdirde tek ürün satın alırken, şirketler dahi yaşayan dayanak ile sipariş değerini %43 artırıyor.

İşletmelerin müşterileriyle iletişim kanallarını tek tek uygulamada toplayan yerli yaşayan dayanak sistemi ve iletişim çözümleri Supsis Kurucusu Enes Dur, konuyu şu sözlerle değerlendirdi:

“Dijitalleşme geleneksel pazarlama stratejilerini değiştiriyor. Şirketler içildikten reklam metotlarını kullanmak yerine müşteri deneyimini iyileştirerek site trafiğini ve sayısal görünürlüğünü artırmayı hedefliyor.

Biz dahi otomatik gönül tedvir özelliğine sahip ve ücretsiz olan 7/24 online dayanak sistemimizle KOBİ ve girişimlere hem yurt içi hem dahi globaldeki müşteriyle eşzamanlı iletişim kurmalarını sağlıyoruz.”

Supsis Kurucusu Enes Dur

YENİ NESİL PAZARLAMA KANALI: CANLI DESTEK HATTI

Canlı dayanak sisteminin işletmelerin gider kalemlerinden ve zamandan tasarruf etmelerine kapı araladığını nâkil Supsis Kurucusu Enes Dur, “Dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla beraberce açınık-ticaret yapan işletmelerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve tüketicilerin karşısında geniş tek yelpaze oluşuyor.

Bu yüzden dijitalde görünür olmak ve potansiyel müşterilerle nesneler kurmak kritik tek önem sunma ediyor.

Canlı dayanak sistemi yapay zeka altyapısıyla beraberce mesai saatleri sayılmazsa bile çalışmaya sürme ederek müşterilerle 7/24 iletişimde kalınmasına olanak tanıyor ve intizar sürelerine son veriyor.

İşletmeler henüz rengi işgücü ile hata yapma oranını minimuma indiriyor” dedi.

CANLI DESTEK SİSTEMİNDE ÇOK YÖNLÜ ENTEGRASYON DEVRİ

Tüketicilerin halen tek kısmının farklı iletişim kanallarını bile kullandığının altını çizen Enes Dur, “Teknoloji günlük hayatımızın birer parçası haline geldikçe, tüketiciler yerde alandaki tüm yenilikleri deneyimlerinde pratiğe çevirmek istese dahi tek kısmı halen farklı iletişim kanallarına sadık kalabiliyor.

Supsis olarak yerde noktada girişim ve KOBİ’lere sayı yönlü tek sistem sunarak sesli ya bile görüntülü görüşme, ticket, sms, açınık-posta, sosyal medya ve WhatsApp entegrasyonu yapıyoruz.

İşletmeler yerde sayede iletişim kanallarını her zihin erişilebilir kılıyor ve dayanak personellerine henüz rengi ihtiyaç duyuyor.

Uygulamamızdaki personel raporlama özelliğimizle dahi verimliliklerini artıracak çözümler üretebiliyor” ifadelerini kullandı.

YERLİ VE ÜCRETSİZ CANLI DESTEK SİSTEMİ GLOBALE AÇILIYOR

Canlı dayanak sistemlerinin sayı sektör ve iş modelinde kullanılabildiğini söyleyen Supsis Kurucusu Enes Dur, “Sistemimiz açınık-ticaret, ithalat, ihracat gibi sayı alandaki farklı sektörlere hitap ediyor.

Müşteri memnuniyetini müzayede ve iletişim aksaklıklarının giderilmesi temelinde inşa ettiğimiz yerli uygulamamızla işletmelere ücretsiz dayanak veriyoruz.

Müşteri deneyimi ve pazarlama stratejilerinde online iletişim sistemlerinin öneminin gelecek dönemde dahi artmaya sürme edeceği farkındalığıyla ülkemiz başdu olmak üzere globale dahi açılmayı hedefliyoruz” niteleyerek konuştu.


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Kocam eğer kiralamaya devam edersek ‘evsiz’ kalacağımızı söylüyor. Ev mi alacağız?

Sayın MarketWatch, Kocam 68 yaşında ve ben 74 yaşındayım. O yılda 250.000 dolar kazanıyor. Houston …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: