Anasayfa / Genel / QUA Granite, Contemporary Istanbul’un partneri oldu

QUA Granite, Contemporary Istanbul’un partneri oldu

Üstün tahta ve renk teknolojisiyle doğanın tüm yaşamak mekanlara taşıyarak yaşam alanlarına konfor ve estetik katan QUA Granite; partneri olduğu, İstanbul’un muasır sanat fuarı Contemporary İstanbul, 17. edisyonunda sanatseverler ile buluşacak.

QUA Granite; yenilikçi aybakım açısıyla prestijli, mimariye özgü fikirler sunan, muhit konusunda her zaman hassasiyetini ortaya koyan, sektöründe öncü tek marka olarak, sahip olduğu değerleri sanatçı Günnur Özsoy’un “Su Taşı” isimli eseri ile yansıtacak.

Sanat pratiğinin temelini organik formlu, üç boyutlu soyut çalışmalarıyla oluşturan heykel sanatçısı Günnur Özsoy’un; Qua Granite için özel olarak tasarladığı eser, doğanın tek parçasını yansıtıyor. Parlayan sedef rengi ve seyyal formu ile izleyenlere tek su damlasını veya apatit bağcıklı taşları hatırlatıyor.

Öğrencilere özel muasır sanat turu

QUA Granite Contemporary İstanbul’un 17. edisyonunda İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) mimarlık öğrencilerine özel sanat turu gerçekleştirecek. Tersane İstanbul’un tarihi mimarisi ve muasır sanat ile buluşacak öğrenciler katılımcı galeriler ve sanatçılarla tanışma imkânı bulacak.

QUA Granite’in partneri olduğu Contemporary İstanbul, 17 – 22 Eylül 2022 tarihleri arasında atlas 4 tek yanından 65 muasır sanat galerisi ve 558 sanatçıya ilgili 1476 eserle sanatseverlerle buluşacak.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Generated by Feedzy
%d blogcu bunu beğendi: