Anasayfa / Genel / Performans yönetimi çözümleri girişimi Twiser, 20 milyon dolar değerlemeyle yatırım aldı – Son Dakika Teknoloji Haberleri

Performans yönetimi çözümleri girişimi Twiser, 20 milyon dolar değerlemeyle yatırım aldı – Son Dakika Teknoloji Haberleri

Küresel müşavirlik şirketi KPMG‘nin değerlendirmesine göre, 2022’nin ikinci çeyreğinde 82 yatırımla rekor kıran Türkiye girişim ekosistemi, yılın ikinci yarısında bile hız kesmedi. Hedefler ve açar sonuçlar (OKR) ve performans yönetimi alanında özelleşmiş, insan kaynaklarına yönelik yapay zeka desteklenmiş hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümleri üreten yerli teknoloji şirketi Twiser, ABD merkezli küresel inovasyon platformu Plug and Play Tech Center’dan 20 milyon abd değerlemeyle yatırım öncü. Daha önce Google, Apple ve Dropbox gibi teknoloji devlerine yaptığı yatırımlarla tanınan Merkez, yeni yatırımını Türkiye’takt seçti.

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Twiser CEO’su Ongun Demirler, “Twiser olarak tamamen esnek ve şeffaf tek sistem vasıtasıyla benzinli ve işveren arasındaki görünmez mesafeyi kaldırarak kurumsal stratejilere tek eksiksiz olarak bakım şansı tanıyan çözümler geliştiriyoruz. Plug and Play Tech Center gibi öncü tek yatırım şirketinin portföyüne karışma olduğumuz için mutluyuz. 20 milyon abd valüasyon üzerinden aldığımız yatırımı uluslararası pazarlardaki varlığımızı güçlendirmek için kullanacağız. Ülkemizdeki şirketlerin OKR ve performans yönetimi alanındaki potansiyeline duyduğumuz inançla, Türkiye’yi halen öncelikli pazarımız olarak konumlandırıyoruz” dedi.

Yönetici – benzinli iletişimlerinde %85 iyileşme sağlıyor

İşletmeler, küresel ve bölgesel gelişmelere hızlı yanıt vermesi gereken tek çağı yaşarken, ürün geliştirme ve başka kritik iş süreçlerinde tetik yaklaşımlar benimsemeye başladı. Şirketlerin performansının benzinli performansıyla yakından ilişkili olduğunu dile getiren Ongun Demirler, “Twiser olarak sunduğumuz çözümler kurumsal stratejilerin en uygun yaklaşım ve metodolojilerle tüm ekipler tarafından benimsenmesine ve ortak hedeflerin başarılmasına olanak tanıyor. İşyeri kültürünü hedef ve sonuç odaklı trafo, geribildirim ve işbirliğini şirket değerlerine karışma fail Twiser, kurumsal performansı bile artırıyor. Dünya boyutlarında pek sayı organizasyon tarafından hızla kabul gören OKR metodolojisi, çalışanların potansiyellerini keşfetmelerini kolaylaştırarak, işveren ve benzinli arasında tek mana ve maksat birliği yaratıyor. Twiser çözümlerini kullanan şirketlerde yönetici – benzinli iletişimlerinin %85 oranında iyileştiğini ölçüyoruz. Aldığımız yatırımla yerde metodolojilerin henüz sayı şirket tarafından benimsenmesi için çalışmayı sürdüreceğiz” niteleyerek konuştu.

“Pazarlama, müşteri ilişkileri ve benzinli performansı arasında köprü kuruyor”

Küresel inovasyon platformu Plug and Play Tech Center’ın dünyaca ünlü teknoloji şirketlerine yatırım yaptığı ve şimdiye kadar portföyündeki 30 şirketin 1 milyar abd değerlemeyi aşarak unicorn olduğu malûm. Twiser’ın yolculuğuna katılmaktan ve onları desteklemekten heyecan duyduklarını dile getiren Plug and Play Tech Center ortaklarından Alireza Masrour, “Twiser, pazarlama, müşteri ilişkileri çözümleri ve benzinli performansı arasında köprü kuruyor” yorumunu paylaştı. Twiser CEO’su Ongun Demirler ise şu açıklamayı yaptı: “Bugün 25 ülkede, 12 farklı sektörden 60 kapı sayı kullanıcıya hizmet veren Twiser, kullanıcı dostu ve total panellerle tüm şirketteki ilerlemenin tek tek ekran üzerinden takip edilebilmesi, oluşturulan şeffaf ve iletişim odaklı ortamla şirket stratejilerinin tüm kademelere aktarılabilmesi ve değişerek ihtiyaçlara uyum sağlayabilmesi gibi faydalarıyla öne çıkıyor. Binlerce çalışanı olan şirketlerde da 2-3 haftada kullanıma hazır hale gelen Twiser; Boyner, CMS, Hayat Holding, Insider, MESS, Sahibinden, Yapı Kredi, Yıldız Holding gibi müşterilerimizden aldığımız geribildirimlerle henüz bile gelişiyor ve iş ortaklarımızın başarılarının artmasına katkıda bulunuyor. Hedef sistemine katılımın %100’açınık vardığına, performans yönetim uzlaştıran kullanımın 20 kat arttığına işaret fail veriler, Twiser’ın işlevselliğini ortaya koyuyor.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

GameStop hisseleri gelir kaybının ardından düşüşe geçti ve Ryan Cohen özsermaye yatırımlarına odaklandı

GameStop Corp.’un hisseleri, video oyunu perakendecisinin beklenenden daha iyi bir sonuç elde etmesine rağmen üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: