Anasayfa / Genel / Online ticaret platformundan ödüllü yarışma – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Online ticaret platformundan ödüllü yarışma – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Müşteri sadakatini desteklemek isteyen sayı şirket, sadakat programları, ödüller ve yarışmalar vasıtasıyla topluluklarıyla bağlantılarını güçlendirmeye odaklanıyor.

4 tüketiciden üçünün hediyeler sunan markaları tercih etme olasılığının henüz fazla olduğu bilinirken, nitelik oranda (%73) tüketicinin ödüller veren markaları başkalarına önerme ihtimali dahi artıyor.

Öte yandan özellikle online platformlarda, kullanıcılar arasında yapıcı tek rekabet ortamı oluşturan yarışmalar, topluluğun bağlarını güçlendirmeye dahi yarıyor. Bu olgulardan hareket fail online ticaret platformu Binomo, iTrader gıyaben verdiği ödüllü tek yarışmaya imza atıyor.

Yarışmaya ilişkin ayrıntıları paylaşan Binomo Türkiye İş Geliştirme Direktörü Latif Özdemir, “Binomo olarak 133 ülkede, her gün 1 milyonu sayı etkin kullanıcıya ev sahipliği yapan oldukça yetişkin tek topluluğa sesleniyoruz.

Kullanıcılarımızın finansal okuryazarlıklarını ileri seviyelere taşıyabilecekleri imkanlar sunmayı değerlerimiz arasında sayıyoruz. Bu yaklaşımla tasarladığımız iTrade yarışmamızın ilk aşaması 16 Haziran itibarıyla başlıyor” dedi.

TİCARET YETENEKLERİNİ TEST ETME OLANAĞI

Yarışmanın iki aşamada gerçekleştirileceğini ve toplam 6 kazananı olacağını hatırlatan Latif Özdemir, “Katılımcılara ticaret yeteneklerini test etme olanağı sunan yarışma, 16-22 Haziran ve 23-30 Haziran olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek.

Haziran ertesi süresince Binomo’ya üye olan herkes, yarışmanın katılımcısı sayılacak. iTrade yarışmasının koşulları bile oldukça aşağılık. Gerçek hesaplarını kullanarak her gün minimum 90 TL tutarında 20 işlem yapan yarışmacılar, kazanma şansını artıracak.

İsteyenler, henüz fazla şans için her iki aşamada bile her gün 20 işlem yapabilecek. Kazananlar, iPhone 13’le ödüllendirilecek” ifadelerini kullandı.

“REKABET PLATFORMUN AYIRT EDİCİ YANI”

Binomo iTrade katılımcısı olmak için yapılması gerekenin gerçek hesaba geçmek olduğuna uyanıklık cazip Binomo Türkiye İş Geliştirme Direktörü Latif Özdemir, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı: “Yarışma katılımcıları, ticarete üzerine malûmat birikimlerini kullanarak, hediye şansının yanı sıra, yarışma süresince ek gelir elde etme olanağı bile kazanıyor.

Turnuvalar, kuruluş yılımız 2014’ten yerde yana topluluğumuzu birbirine yerde kadar tâbi kılan fark alkar özelliklerimizden akraba oldu.

Uluslararası Finansal Komisyon’un A kategorisi üyesi olan ve her yıl 300’ü sayı etkinliğe ev sahipliği yapan Binomo’nun iPhone 13 ödüllü yarışması iTrade’açınık üzerine başka ayrıntılara internet sitemizden erişilebiliyor.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Dow Jones, enflasyon raporunun ardından tarihin en yüksek üçüncü kapanışını kaydetti, gözler Fed kararına çevrildi

ABD borsaları, yatırımcıların Çarşamba günü Fed’in faiz oranı duyurusunu beklemesi ve son enflasyon verilerinin faiz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.