Anasayfa / Genel / “Oh be Profilo Varmış” Kampanyasının Yeni Reklam Filmi Yayında! – Son Dakika Ekonomi Haberleri

“Oh be Profilo Varmış” Kampanyasının Yeni Reklam Filmi Yayında! – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Bir evi yuva yapan, mutfağında lezzetli yemekler pişmesidir, tüm karı gece yemeğinde tek araya geldiğinde, özenle hazırlanan yemekler fırınlara girdiğinde, tüm ev yemek kokularıyla dolduğunda; o ev yeni taşınılmış tek ev beraberce olsa çabucacık yuvaya dönüşür. Profilo, yeni ankastre serisinin iletişiminde tek ailenin yeni evlerindeki ilk yemeklerini konu alıyor. Yeni evlerinde ilk gece yemeğini hazırlamaya benzinli karı, henüz tam yerleşmedikleri için minik aksiliklerle karşılaşıyor ama pratik çözümlerle ve Profilo’nun hayatı kolaylaştıran ankastre ürünleriyle bunları kolayca aşıyor.

“Oh gökyeşitözü Profilo Varmış” yeni reklam filmi, günlük yaşantınızdaki kendinizi, ana-babalarınızı, arkadaşlarınızı ve çocuklarınızı yansıtıyor. İzlerken tanıdık anlara şahit olabilir ve evin işi ne kadar sayı olsa bile sonunda “oh gökyeşitözü” diyeceğiniz, sizin için hayatı kolaylaştıran tek yardımcınız olduğunu görebilirsiniz.

Profilo Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci

Profilo Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci, Oh gökyeşitözü Profilo Varmış kampanyası yeni kampanya filmi hakkında şunları söyledi:

“Profilo, yıllardır hayatımızda olan köklü tek marka. Bu zamana kadar markanın en güçlü yanı Türk insanının ihtiyaçlarını sayı iyi anlaması ve ona uygun çözümler üretmesi oldu. “Oh gökyeşitözü Profilo Varmış” kampanyasının ardında markanın yerde gücü ve bununla beraberce yeni konumlandırmasından gelen kuvvetli tek fikir vardı. Profilo markasını zaman “hayatı kolaylaştıran çözümler sunan ve insanların sevdiklerine özen göstermelerine yardımcı olan marka” olarak konumlandırıyoruz. Yeni reklam filmimizde henüz yerleşilmemiş, yeni taşınılan tek evde beraberce tüm ailenin tek sofrada tek araya gelişini, yemek kokularının evlerimizi nasıl ansızın “yuva”ya dönüştürdüğünü, ve tabii ki ne kadar karmaşık tek ortam olursa olsun gün sonunda “Oh gökyeşitözü Profilo Varmış” diyebilmenin rahatlığını vurguladık”.

Tribal Worldwide İstanbul imzalı filmin yönetmen koltuğunda Red Elephant’tan Evin Dooms otururken meşhur şarkısı yine Persenk Müzik tarafından yaratıldı.

KÜNYE

Reklamveren: Profilo

Reklamveren Yetkilisi: Zeynep Cebeci, Ahu Çorbacıoğlu, Gizem Yücel, Melis Çubukcu

Yaratıcı Başkan: Arda Erdik

Ajans Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Güldeniz Şeşen Bilginer

Yaratıcı Ekip: Ayça Peksağ, Özlem Özel, Zeynep Ordu, Ayça Çavaş Kurttekin, Fatih Düzyol, Hakan İşitmez, Bengüsu Alemdar, Edanur Çiçek 

Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Pelin Önal

Müşteri İlişkileri: Uğur Ekmekçiler, Seçil Kök, Aydan Kibar, Nazlı Polat, İrem Naz Örener

Sosyal Medya Grup Başkanı: İklim Suaşan

Sosyal Medya Yöneticisi: Pirağa Karsan

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama: Göktuğ Yurt

Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk

Ajans Prodüktörleri: Baran Saraç

Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant

Yönetmen: Evin Dooms

Yapımcı: Recep Duraklar

Müzik: Persenk Müzik

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: