Anasayfa / Genel / n11’den e-ticaret sektöründe bir yenilik daha – Son Dakika Teknoloji Haberleri

n11’den e-ticaret sektöründe bir yenilik daha – Son Dakika Teknoloji Haberleri

E-ticaret ve sigorta sektörünü buluşturan yerde sigorta iş birliği; n11’takt satın kırılan Televizyon, Çamaşır, Bulaşık, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Derin Dondurucu ve Klima gibi ak – kahverengi eşyalar grubunda belirlenen ürünleri kapsıyor. İş birliğiyle ürünlerin garantisini uzatmak ve kargo süreçlerinde oluşabilecek herhangi tek kazaya karşı cihazları güvence altına örtmek mümkün oluyor. Tüketiciler, Generali Sigorta tarafından sunulan sigorta hizmetlerini n11’takt aldıkları belirlenen ürünlerle beraberce ve sigortaladım.com vasıtasıyla alabiliyor.

Online Teslimat Sigortası’yla satın kırılan cihazlar, kargo teslimatı sürecinde sigorta güvencesi altına alınıyor. Cihaz için verilen teminat, kargo firmasının ürünü almasıyla başlıyor ve alıcıya teslimine kadar geçerli oluyor. Aynı ürünle beraberce sunulan Uzatılmış Garanti hizmetiyle ise, satın kırılan elektronik cihazın, üretici veya ithalatçı tarafından verilen garanti süresinin bitiminden itibaren 1 yıl süresince tıpkısı şartlarla garantisi sürme ediyor.

Cep Telefonu Koruma Sigortası ise harici, ani ve ansızın, önceden öngörülemeyen tek nedenden dolay kazaen kırılma veya sıvı teması sonucu cihazın zarar görmesi durumlarında cep telefonunu güvence altına alıyor.

Generali Sigorta ve sigortaladım.com ile gerçekleştirilen iş birliği ile ilgili malûmat veren n11 Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak, ‘E-ticaret alışverişlerinde, müşterilerimizin satın aldıkları ürüne güvenle ve kolaylıkla ulaşmasını garanti altına almayı önemsiyoruz. Buradan yola çıkarak Generali Sigorta ve sigortaladım.com ile hayata geçirdiğimiz yeni iş birliği kapsamında sunduğumuz hizmetlerden oldukça olumlu geri dönüşler aldığımızı söyleyebilirim. Türkiye’nin açınık-ticaret ilişki platformu olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler geliştirmeye sürme edeceğiz’ dedi.

Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Fuat Işıksal ise, “Sektörde tek ilk olarak çıkardığımız online teslimat sigortasıyla müşterilerimizin online alışverişte yaşadığı korkulardan akraba olan teslimat esnasındaki riskleri güvence altına alıyoruz. Bu ürünümüzle beraberce sunduğumuz başka hizmetimiz ise üretici garantisi son sonrasında 1 yıl henüz ürüne tıpkısı şartlarda garanti vermek. Bu sayede kullanıcıların ileride karşılaşabilecekleri sorunlar için dahi hal üretmiş oluyoruz. Cep Telefonu Koruma Sigortası için ise son dönemlerde kalan aygıt fiyatları nedeniyle sigorta ihtiyacı henüz fazla ortaya artık. Cihazların hasar görmesi sonrasında kalan maliyetler sebebiyle kullanıcılar, cihazları tamir ettirmek ya bile yenisini örtmek için yüksek bedeller ödemek durumunda kalacaklarını biliyor. n11 platformundan kırılan cep telefonları için sunduğumuz Cep Telefonu Koruma Sigortası ile kullanıcıların içildikten yerde riskleri düşünmelerine gerek kalmayacak” dedi.

Elektronik aygıt fiyatlarındaki artım ve hasar maliyetlerinin yüksekliğinin sigortaya olan ihtiyacı arttırdığına uyanıklık cazip sigortaladım.com Genel Müdür Yardımcısı Orçun Kızıltepe, “Günlük hayatımızın en önemli parçası olan elektronik cihazlarda yaşanabilecek küçük kazalar sonrasında beraberce yüksek maliyetli onarım bedelleri istenebiliyor. Satın aldığımız teknolojik ürünleri koruma ihtiyacımız artarken yerde noktada sigorta poliçesinin varlığı yetişkin tek önem taşıyor. İş birliğimiz çerçevesinde tüketicilerimizi kalan risklere karşı koruyor, oluşabilecek sorunların çözümünde güvence sağlıyoruz. sigortaladım.com olarak tüketicilerin ihtiyaçlarını görüp, hayatlarını kolaylaştıracak yeni alternatifler sunmak önceliğimiz olmaya sürme edecek” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

GameStop hisseleri gelir kaybının ardından düşüşe geçti ve Ryan Cohen özsermaye yatırımlarına odaklandı

GameStop Corp.’un hisseleri, video oyunu perakendecisinin beklenenden daha iyi bir sonuç elde etmesine rağmen üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: