Anasayfa / Genel / Monster Labo The Beast, gerçekten mutlak sessizlikte 4K oynamak için olağanüstü bir durum

Monster Labo The Beast, gerçekten mutlak sessizlikte 4K oynamak için olağanüstü bir durum

En yeni grafik kartlarını ve işlemcileri bile dağıtabilen The Beast, biraz zengin olan meraklılar için tasarlanmış olağanüstü bir kutu! – kimin için sessizlik altındır.

Ayrıca videoya bakın:

Biraz çılgın ama başarılı olan bahisler var. Canavar da onlardan biri: Fransa ve Belçika arasında, bilgisayarlarımızın en sıcak elektronik bileşenlerinin ısısını emebilen %100 pasif bir kutu geliştirmek için yaptığımız bu biraz çılgın proje büyük bir başarı.

Monster Labo’daki ucubeler – başka kelime yok – bize dünyanın en talepkar oyuncularını kıskandıracak bir yapılandırma gönderdiler: 64 GB RAM tarafından desteklenen ve devasa bir Nvidia RTX 3080 Ti ile desteklenen büyük bir AMD Ryzen 9 5950X.
Yarı iletkenlerin ve grafik kartlarının kıt olduğu bu zamanlarda, üreticinin fiyatından 2 ila 2,5 kat daha pahalıya mal olan bir makine, tamamen bir rüya. Ve termal kabus.

Ayrıca okuyun: %100 sessiz olağanüstü bilgisayar kasası The Beast nihayet piyasada

Çünkü AMD’nin 105 W’lık çipi 140 W’a kadar maksimum güç çekiyor ve Nvidia’nın GPU’su 350 W’a kadar çekiyor. Toplamda 455 W, The Beast’in her biri 3 kg’lık iki devasa ısı emicisi korkmadan tahliye ediyor.
Flight Simulator’ı tüm efektlerle 4K’ya kadar zorlarken bile, canavar inanılmaz derecede kararlı ve sıfır desibel üretiyor… Asus’un ROG Zephyrus G15’i gibi bir oyun dizüstü bilgisayarının büyük oyunlar başlattığında gönderdiği şiddetli gürültüyü gördüğünüzde , The Beast’in sunduğu çok yüksek performans ile mutlak sessizliğin birleşimi neredeyse rahatsız edici!

Oyun tarafının yanı sıra kasa, çok tasarımlı yüksek performanslı bir kule olarak da değerlendirilebilir. Bu RGB modasının aksine, şeffaf cam panelleri elektroniğin bir kısmını ortaya çıkaran bu kasa, metal ve mineral elementi harmanlayan sadeliğiyle parlıyor. Bu kadar isteksizce ayrıldığını gördüğümüz makineler çok nadirdir!

Yine de dikkatli olun: Bu sessizliğin bir bedeli var. İlk fiyatta, tek başına kutu olan The Beast, kit formunda 790 Euro’da gösteriliyor. Ve montaj, geleneksel torna tezgahlarına kıyasla oldukça karmaşık olduğundan, Monster Labo, 300 Euro ekleyerek 1090 Euro’ya ulaşan bir montaj teklifi sunuyor… tabii ki bileşenler olmadan. Daha sonra bunları sağlamak size kalmış.
Ve liderliği ele almak istemeyenler için Intel 12’deki yapılandırmalare gen veya AMD Ryzen 5000 mevcuttur. Şu anda test modelimize oldukça yakın bir makine olan Ryzen 5900X / RTX3080 Trinity OC / 32 GB / 500 SSD Samsung 980 Pro monteli olarak 3.600 Euro’ya satılıyor.

Beast bu nedenle yüksek bir fiyata istisnai bir ürün olmaya devam ediyor. Ancak kalite ve benzersiz performans oradadır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: