Anasayfa / Genel / Memur emeklilerinin maaş farkı bugün ödenecek – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Memur emeklilerinin maaş farkı bugün ödenecek – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Memur emeklilerine Temmuz zammı ile enflasyondan oluşan farklar zaman ödenecek.

Emekli Sandığı kapsamındaki toplam 2 milyon 385 1000 799 kişinin 1 Temmuz 2022’takt geçerli olmak üzere aylıklarında oluşan fark tutarları, aylık almakta oldukları kredi ve PTT şubelerindeki hesaplarına gönderilecek.

Temmuz ertesi zam farklarının toplam tutarı 6 milyar 447 milyon 227 1000 858 lira olacak.

Buna göre, aylıklarını her ağrı alanlara temmuz ertesi olmak üzere 1 aylık tutarında; aylıklarını üçer aylıklar halinde almakta olanlardan “mayıs-haziran-temmuz” döneminde aylık alanlara, temmuz ertesi olmak üzere 1 aylık tutarında, “haziran-temmuz-ağustos” döneminde aylık alanlara temmuz ve ağustos ayları olmak üzere 2 aylık tutarında, “temmuz-ağustos-eylül döneminde aylık alanlara temmuz, ağustos ve eylül ayları olmak üzere 3 aylık tutarında aylık farkı tahakkuk ettirildi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Çin imalat sanayisi kasımda daralmaya devam etti – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Ekonomi ve finans haberleri servisi Caixin’in Çin Genel İmalat Satınalma Yöneticileri Endeksi (PMI) ekimde önceki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Generated by Feedzy
%d blogcu bunu beğendi: