Anasayfa / Genel / Kanserle mücadele ve amaçlı liderlik üzerine Brooks Koşu CEO’su

Kanserle mücadele ve amaçlı liderlik üzerine Brooks Koşu CEO’su

Ne olacağını bilmiyorsanız, konuştuğum her CEO’nun ve tanıdığım çoğu özel sermaye çalışanının ve çoğu bankacının ortak aklı, çömelip kapakları kapatmak ve sahip olmadığınız fırlatma tahtası gibi şeyler. gerek yok Maliyetleri azaltın çünkü mesele sadece hayatta kalmak değil, kârı korumaktır.

Ama korumamız gereken bir markamız yoktu. Marka oluşturduk, yeni müşteriler ekledik. 20 yıldır girişimcilik modundayız. Nisan 2020’de herkes insanları işten çıkarırken kendi yönetim kurulum dedi ki, Jim, biliyorsun, muhtemelen insanları işten çıkarmak zorunda kalacaksın.

Ama koşmanın stresli zamanlarda rahat olduğunu düşündük. O ucuz. insanlar yürüyebilirdi. Bu yüzden bir ara verdik ve koşucuların koştuğunu ve dijital talebin arttığını görür görmez tedarik zincirimizi geri aldık ve sanırım bunu muhtemelen herkesten en az sekiz hafta önce yaptık. Bunun ne kadar önemli olduğunu anlatmak zor. Pazarlama harcamalarımızın akışını sürdürdük. Bir kişiyi bile işten çıkarmadık ve geçen yıl yüzde 31 büyüdük. Ve bu yıl, tedarik zinciri sorunlarımız olmasaydı, yüzde 30’un üzerinde büyüyebilirdik.

Brooks’un koşu pazarında Nike gibi büyük şirketlerle rekabet etme potansiyeline sahip olduğunu ne zaman fark ettiniz?

2008 ve 2009’da Büyük Durgunluk vurduğunda ve dünya sona erdiğinde, ekonomik olarak konuşursak, bu sadece kıyafetleri yok etti. O zaman görevden aldık. Ancak Şubat 2009’da ayakkabılar satılmaya başlandı.

Nike şimdiye kadar yapılmış en büyük markalardan biridir ve rekabetçi atletik performans ve podyumda kurdeleyi kırmakla ilgilidir. Çok güçlü. Ama koşmayı dünyanın en eşsiz sporu olarak gördük ve bu eşsiz mutlu koşu ahlakını yaşadık.

Koşu, kros, atletizm, Olimpiyatlar, yol yarışı, patika koşusu ve ultramaratonlarla rekabetçi bir bakış açısından belki de orijinal spordur. Ama egzersizin ötesine geçiyor çünkü bu kendinize bir yatırım.Yüz elli milyon insan fitness, sağlık ve zindelik meditasyon rejimlerinin bir parçası olarak koşuyor. Kendine yatırım yapmak için bir araçtır. Böylece markamızı koşu yaşam tarzının tam ortasına konumlandırdık. Daha önce kimsenin yapmadığı bir şeyi yapıyoruz ve tamamen koşuyla ilgili bu eşsiz markayı yaratıyoruz. Ve en büyük spor malzemeleri kategorisidir.


İlginizi Çekebilir

Dow Jones, enflasyon raporunun ardından tarihin en yüksek üçüncü kapanışını kaydetti, gözler Fed kararına çevrildi

ABD borsaları, yatırımcıların Çarşamba günü Fed’in faiz oranı duyurusunu beklemesi ve son enflasyon verilerinin faiz …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.