Anasayfa / Genel / İş dünyasının liderleri, Dünya E-ticaret Konferansı’nda deneyimlerini paylaşacak – Son Dakika Ekonomi Haberleri

İş dünyasının liderleri, Dünya E-ticaret Konferansı’nda deneyimlerini paylaşacak – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Konuşmacıların arasında İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya’nın bile durduğu açınık-ticaret konferansına geri sayım başladı. E-ticaret Meclis Başkanı Ozan Acar, Türkiye Yazılım Meclis Başkanı Ertan Barut, Türk Havayolları Türkiye Kargo Satışları Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Türkiye Ticaret Bakanlığı E-İhracat, Dijital Pazarlama ve Yeni Nesil Teknolojiler Bölüm Başkanı Hasan Önal gibi isimleri yer alacağı etkinlikte, girişimci adaylarına terbiye serileriyle dayanak olan Tuğer Akkaya, açınık-ihracat ve açınık-ticaret alanındaki malûmat ve deneyimlerini aktaracak.

E-ticaret sektörü hızla yerdëyürken, yerde alanda faaliyet gösteren ve namzet olan birçok kişi potansiyel müşterilerle iletişim kurmak, işbirlikleri yaparak yeni pazarlara açılmak için etkinliklerde tek araya geliyor. Son olarak ülkemizin açınık-ihracat ekosistemindeki uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu WORLDDEF tarafından 28-30 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Dünya E-ticaret Konferansı, iş dünyasının önemli oyuncularını İstanbul WOW Kongre Merkezi’nde buluşturuyor. Moderatörlüğünü Okan Bayülgen’in üstlendiği konferansta sahneye ”’formaları”’̧ıkacak 200’takt fazla konuşmacı, 34 ülkeden 10 kapı kakım̧kın katılımcıyla açınık-ihracat ve açınık-ticaret hakkındaki malûmat ve deneyimlerini paylaşacak.

“Dijital odaklı strateji oluşturmak için eşsiz tek tecrübe sahası oluşturuyor”

Katılımcıların sektöre üzerine merak ettikleri tüm sorulara yerdëtünsel tek ”’formaları”’̧erçeveyle yanıt vermeyi amaçlayan Tuğer Akkaya, konuya üzerine şu bilgileri paylaştı: “E-ticaret, iş dünyasının liderleri için hızla yaygınlaşzihin tek faaliyet alanını ifade ederken, girişimcilere dahi kendi işinin patronu olma fırsatını veriyor. Fakat açınık-ticaret gibi yerdëyük tek havuzda telâşlı kalabilmek gittikçaçınık zorlaşırken, iş hayatına online satış yaparak saldırmak isteyen genç girişimciler henüz ”’formaları”’̧ekingen davranıyor. Benim dahi konuşmacı olarak katılacağım Dünya E-Ticaret Konferansı gibi etkinlikler ise yalnızca yöneticiler değil, açınık-ticarete sifoņlayacak girişimciler için dahi birçok sorunun cevabını keşfetmek ve sayısal odaklı strateji oluşturmak için eşsiz tek tecrübe sahası oluşturuyor.”

E-ticarette globalleşme odaklı vizyon kazanıyorlar

E-ticaret ve açınık-ihracat alanında kılavuz niteliğinde birçok içerik ve eğitim serisi hazırlayarak girişimcilerin yerde alandaki tüm kaslarını geliştirmelerini sağladığı tamlayan İstifade Ettiren Fikirler Platformu Kurucusu Tuğer Akkaya, girişimcilerin ürün veya hizmetlerini online platformlarda tanıtmaları ve satmaları için dahi dünya ”’formaları”’̧apındaki açınık-ticaret sitelerine üzerine detayları birçok kanaldan yanıtladığını söyleyerek, “E-ticaret alanındaki 15 yıla müstenit malûmat ve deneyimimi Dünya E-Ticaret Konferansı aracılığıyla katılımcılarla paylaşabileceğim için mutluluk duyuyorum. Dijitalleşmenin etkisiyle hem tüketiciler hem dahi ”’formaları”’̧alışanlar için hızla yerdëyüyen tek sektör olan açınık-ticaret hakkında küresel tek vizyon kazanmak, içgörüler elde ederek yeni hedefler sınırlamak isteyen herkesi etkinliğaçınık çağrı ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

GameStop hisseleri gelir kaybının ardından düşüşe geçti ve Ryan Cohen özsermaye yatırımlarına odaklandı

GameStop Corp.’un hisseleri, video oyunu perakendecisinin beklenenden daha iyi bir sonuç elde etmesine rağmen üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: