Anasayfa / Genel / Halkbank’tan girişimcilere kredi desteği

Halkbank’tan girişimcilere kredi desteği

Halkbank, Teknokent Girişimci Kredisi ile beraberce Paraf ticari kredi kartı, ticari kredili mevduat hesabı ve teminat mektubunu bile uygun koşullarla müşterilerinin kullanımına sunuyor.

60 AYA KADAR TAKSİTLENDİRİLECEK

Halkbank’tan yapılan tanımlamaya göre, paket kapsamında girişimcilere 750 1000 TL’ye kadar kredi sunulabiliyor. Girişimciler yerde finansal desteği, Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, kira ödemeleri başdu olmak üzere projelerini ilerletme noktasındaki ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılabiliyor. Kredilerde azami 12 ağrı fon ödemesiz devre olmak üzere toplam 60 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

Teknokent Destek Paketi’nden yararlanacak olan girişimcilerin, internet ya bile mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT/havale işlemlerinden ve ticari kredi kartlarından 1 yıl süresince, POS kullanımlarında ise 6 ağrı süresince ücret alınmıyor.

Girişimcilere özel vergiden hariç ticarete, KOBİ fırsatları ve kampanyalara, girişimcilikten İş ve Borçlar Hukuku’na kadar sayı konuda www.halkbankkobi.com.trüzerinden ücretsiz müşavirlik hizmeti veriliyor, www.halkbankkobigelisim.com.tr‘dahi yer saha terbiye videoları ve makalelere dahi ücretsiz erişim sağlanıyor.


NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Burası borçluların en yüksek ortalama öğrenci borcuna sahip olduğu eyalet

Ülkenin 1,7 trilyon dolarlık öğrenci borcu eşit şekilde dağılmıyor. Bu, bu ayın başlarında yayınlanan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: