Anasayfa / Genel / Gürcistan’dan ‘yağ’ için geliyorlar: Karınca ticareti – Son Dakika Türkiye Haberleri

Gürcistan’dan ‘yağ’ için geliyorlar: Karınca ticareti – Son Dakika Türkiye Haberleri

Kemalpaşa’bile taksici Kubilay Veziroğlu ise “Bu yoğunluğun sebebi; Gürcistan parasının üstün kazanması. Türkiye’deki ürünleri, ucuz bularak, buradan ilişki yapıyorlar. 100 lari bozdurdukları zaman Türkiye’dahi 600-650 TL’ye yatak geliyor. Onlar için güzel tek miktar. Gelip eksiksiz alışverişini yapıyorlar, birçok bile yerde işin ticaretini yapıyor. Yağını, makarnasını, salçasını buradan alıp, Gürcistan’bile satıyorlar. Çok ciddi tek yoğunluk yaşanıyor. Özellikle hafta sonları yerde yoğunluk henüz bile artıyor. Burada bile esnaf kazanıyor” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: