Anasayfa / Genel / Gürbağ Group, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” sıralamasında – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Gürbağ Group, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” sıralamasında – Son Dakika Ekonomi Haberleri

ENR’nin (Engineering News Record), müteahhitlik firmalarının merkezlerinin durduğu ülkeler müstesna gelirlerini esas alarak hazırladığı ‘Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi’ 2022 yılı listesi açıklandı.

Mühendislik projeleri ve yatırımları ile Gürbağ Group, yerde yıl çevre sıralamasında 181’inciliğe yükseldi. Türkiye’takt ödül saha 48 firma arasında yer saha Gürbağ Group namına ödül Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bağıban’a verildi.

Bağıban ödülü kendi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden öncü. Ödül alanları kutlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gayretlerin, başarıların ve kazançların artması temennisinde bulundu.

“LİSTEDE DAHA YUKARILARI HEDEFLİYORUZ”

Gürbağ Group Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bağıban, ödül töreni sonrası açıklamalarda bulundu;

“Gürbağ Group olarak Türkiye ve yurt sayılmazsa türlü prestij projelerinin yapımını bile sürdürüyoruz. Bunlar arasında toplu konutlar, kültür merkezleri, üniversiteler ve okullar, spor kompleksleri, endüstriyel tesisler, askeri tesisler, kamu binaları, su tasfiye tesisleri, isale hatları, kanalizasyon hatları, barajlar ve sulama kanalları, yol inşaatı, köprülü kavşaklar, tüneller ve metrolar, sağlam prefabrik elemanlar ve pulat konstrüksiyon yapılar bulunuyor.

Gürbağ Group olarak her türlü inşaat faaliyetlerinde küresel kaynakların korunmasına, enerji tasarrufuna, iş görenlerin sağlığına yetişkin önem verirken; yerde konuda bile uluslararası norm ve standartları bünyesinde uygulayarak, çevre ile tıpkısı dili konuşmak için küresel kalite zinciri içerisinde yerini örtmek istiyoruz. ENR listesinde Dünyanın en yetişkin 250 müteahhitlik firmasından akraba olma başarısını sürdürmek ve henüz iyi konumlara gelmeyi hedefliyoruz. Ödülü bize layık gören herkese teşekkür ediyorum.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Citi, ABD borsalarındaki yükselişin genişlemesiyle birlikte S&P 500’ün 2024 yılı sonunda 5.100’e yükselebileceğini söyledi

Citigroup’taki hisse senedi analistlerine göre S&P 500 endeksi, ABD borsasındaki yükselişin genişlemesiyle gelecek yılın sonuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: