Anasayfa / Genel / Güngör Uras vefatının 4’üncü yılında anılıyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Güngör Uras vefatının 4’üncü yılında anılıyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

İSO Meclis Salonu’nda saat 09.30’bile karşılama ile başlayacak etkinlikte, Tevfik Güngör Uras’ın yaşam öyküsü ve mesleki deneyimlerinin aktarılacağı film gösterimlerinin akabinde, Türkiye ekonomisi ile ilgili tek panel düzenlenecek.

Güngör Uras’ın yazılarının kahramanlarından ‘Ayşe Hanım Teyze’ karakterinden esinlenilerek oluşturulan ‘Ayşe Teyzenin İzinde Türkiye Ekonomisine Bakış’ başlığını taşıyan panele, iki kıymetli iktisatçı ve yazar Ege Cansen ile Mahfi Eğilmez konuşmacı olarak katılacak.

Panelin, katılımcı moderatörlüğünü ise gazeteci-yazar Servet Yıldırım ile televizyon programcısı Berfu Güven yapacak.

1968’dahi başladığı gazetecilik yaşamında sayı türlü yayınlarda uzun süreli mesai yürüten, vefatına kadar gazetemiz DÜNYA’nın yanı sıra Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı, NTV’dahi dahi televizyon programları ve yorumculuğu yapan Güngör Uras’ı ihtifal etkinliğine, ailesi, sevenleri ve iş dünyası temsilcileri katılacak.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: