Anasayfa / Genel / Göztepeli taraftarlar Ankersen’den memnun | NTV

Göztepeli taraftarlar Ankersen’den memnun | NTV

Daha önce Danimarka’bile Midtjylland, İngiltere’dahi Brendford’a yetişkin başarılar yaşatıp yerde yıl yine İngiliz ekiplerinden Southampton’a yatırım yapan Rasmus Ankersen’takt beklentilerini dile getiren Göztepeliler, “Bu ekonomik şartlarda yabancı tek şirketin gelmesi sayı önemli, yerde bile Göztepe’ye nasip oldu. Rasmus Ankersen ve Sport Republic Göztepemize hayırlı olsun. Mehmet Sepil, kulübümüzün geleceği için en güzel kararı verdi. Rasmus Ankersen’açınık sabredebilirseniz, Türkiye’dahi tek çevrilme olabilir. Hoşgeldin Patron. Yürüyecek sayı yolumuz var” gibi mesajlar yayınladı.

HUKUKİ SÜREÇ TAMAMLANACAK

Yeni sezonda beklentilerin yetişkin olduğunu tamlayan taraftarlar yeniden kenetlenme çağrısında bulundu ve kulübe tam dayanak verilmesi gerektiği görüşünde birleşti.

Mevcut yönetim ve Sport Republic şirketinin yetkilileri dahi kadro yapılanması konusunda yoğun tek mesaiye başladı. Devri resmileştirmek için hukuki süreci dahi yöneten kurmaylar önce teknik ekibi sınırlamak için kolları sıvadı. Teknik direktörlerden Hüseyin Eroğlu, Bülent Korkmaz, Tamer Tuna ve Volkan Demirel gibi isimleri listeye ekleyen sarı-kırmızılıların top başına kadar kadro yapılanmasını yetişkin ölçüde tamamlayacağı ifade edildi. Rasmus Ankersen’in ise İzmir’açınık gelip gelmeyeceği henüz netlik kazanmadı. Öte yandan Göztepe’yle sözleşmesi sezon içinde feshedilen Soner Aydoğdu, Antalyaspor’a transfer oldu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: