Anasayfa / Genel / Gate.io Türkiye Genel Müdürlüğüne Kafkas Sönmez atandı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Gate.io Türkiye Genel Müdürlüğüne Kafkas Sönmez atandı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Gate.io’nun yoğun genişleme stratejilerini dahi duyurduğu 9. yıl kutlamalarının akabinde Türkiye ve yetişkin pazarlardaki planlarını açıkladı.

Yol haritası kapsamında Gate.io Türkiye’nin Genel Müdür koltuğuna sektörün tecrübeli ismi Kafkas Sönmez getirildi. Sönmez’in atamasını takiben Pazarlama Direktörü, Operasyon Direktörü gibi yeni atamaların bile açıklanacağı duyuruldu.

Gate.io Küresel İletişim Başkanı Dion Guillaume, “Gate.io olarak Türkiye’yi büyümemiz için kilit tek pazar olarak görüyoruz. Bu kapsamda Kafkas’ın ekibe katıldığını duyurmaktan ekip olarak heyecan duyuyoruz. 

Gate.io Türkiye Genel Müdürü Kafkas Sönmez

Genişleme stratejimizin tek parçası olarak, önemli pazarlardaki kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına henüz fazla odaklanıyoruz. Daha iyi tek genel kullanıcı ve topluluk deneyimi için etkili olacağına inanıyorum.

Kafkas Sönmez’in yerde atamasının stratejik hedeflerimiz için önemli buluyoruz. Kendisini kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Gate.io’yu Türkiye’deki en iyi kripto para borsası yapmayı amaçlıyoruz

Ataması hakkında konuşan Gate.io Türkiye Genel Müdürü Kafkas Sönmez, “Gate.io ekibine katılmaktan heyecan duyuyorum ve şirketin Türkiye pazarına yönelik vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmayı 4 gözle bekliyorum.

Son iki yılda kripto endüstrisi hızlı tek nema kaydetti ve Gate.io gibi şirketler için Türkiye fırsatlarla dolmuş önemli tek pazar haline geldi. Bundan sonraki süreçte Genel Müdür olarak ekibimizle Gate.io’yu Türkiye’deki en iyi kripto para borsası yapmak namına yetişkin tek çaba göstereceğiz’’ dedi.

Gate.io’ya kripto para sektöründeki 7 yıldan fazla deneyimi ve yerde alanda önde gelen az şirketle çalışmış olarak katılan Sönmez, son 4 yılını farklı tek platformda türlü pozisyonlar bile ve son olarak Türkiye Genel Müdürü göreviyle sürdürdü.


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

GameStop hisseleri gelir kaybının ardından düşüşe geçti ve Ryan Cohen özsermaye yatırımlarına odaklandı

GameStop Corp.’un hisseleri, video oyunu perakendecisinin beklenenden daha iyi bir sonuç elde etmesine rağmen üçüncü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: