Anasayfa / Genel / Fransa’daki grev nedeniyle THY’den sefer iptalleri – Son Dakika Dünya Haberleri

Fransa’daki grev nedeniyle THY’den sefer iptalleri – Son Dakika Dünya Haberleri

Fransa’bile 16 Eylül Cuma günü hava trafik kontrolörleri grev yapma kararı öncü. Bu ülkeye sefer istatistikçi sayı havayolu şirketi uçuşlarını iptal etti.

Grev nedeniyle THY dahi hem İstanbul hem dahi Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan Fransa’nın farklı kentlerine yapacağı seferleri iptal etmek zorunda kaldı.

Fransa’daki hava trafik kontrolörleri yarın grev yapacak.

Fransa genelindeki hava meydanlarında görevli hava trafik kontrolörleri, maaşlarda iyileştirme ve yaşanan eleman sıkıntısına uyanıklık benzemek için 16 Eylül 2022 Cuma günü (yarın)  tek günlük greve gidecek.


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetçi isyancı Gaetz oylamayı iptal etme sözü verirken, Meclis sözcüsü McCarthy ‘Öyle olsun’ diyor

Temsilci Matt Gaetz Pazar günü yaptığı açıklamada, McCarthy’nin hükümetin kapanmasını önleyen yasayı geçirmek için Demokratların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: