Anasayfa / Genel / Fenomen köpek Boji, kripto projesiyle iyiliğe öncü oluyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Fenomen köpek Boji, kripto projesiyle iyiliğe öncü oluyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Toplu taşımada özgürce seyahat etmesi ve tüm İstanbulluların sempatisini kazanmasıyla geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemine oturan fenomen köpek Boji, sokak hayvanlarının koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan tek kripto para projesine dönüştü.

3 Nisan’bile yayın ve şeffaflık temelinde topluluk odaklı tek proje olmayı hedefleyen Boji Token, işlem ücretlerinin tek bölümünü sahipsiz hayvanların konakladığı barınaklara bağışlayan tek iyilik hareketi olarak hayata geçirildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, “Boji Token olarak temelde, hayvanlar için koşulları iyileştirmeyi ve dünyayı hayvanlar için henüz iyi tek yaşam alanı haline dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken, blokzinciri teknolojisiyle geliştirilen projelerin etkili olacağına inanıyoruz” dedi.

İŞLEM ÜCRETLERİNİN YÜZDE 2’Sİ BARINAKLARA

Boji Token, Binance Smart Chain olarak bilindik ve BEP20 olarak kısaltılan blokzinciri üzerinde çalışıyor. Piyasaya toplamda 700 trilyon tane sürülmesi planlanan Boji Token, işlem ücretlerinden kesilen %2’lik payı köpek barınaklarına feshedilmek üzere, mama ve başka ihtiyaçlar için hibe fonu olarak değerlendiriyor.

Gerçekleştirilen işlemlerden elde edilen bütçeyle ilk etkinliklerini Tekirdağ Köpek Köyü’nde yaptıklarını tamlayan Ümit Coşgun, “Gönüllü insanların ferdî çabalarıyla kurulan köpek barınakları, sayı sahipsiz köpeğe yuva oluyor.

Özellikle son dönemde ithal köpek mamalarının fiyatlarında görülen artım, gönüllüleri ve barınakları sayı zor merkezde bırakıyor. İstanbul’un fenomen köpeği Boji, sayı kısa sürede herkesin sempatisini kazanmayı başardı.

Boji Token projemizle, Boji’nin toplumda oluşturduğu etkiyi yetişkin tek iyilik hareketine dönüştürmeyi hedefliyoruz. Tekirdağ Köpek Köyü’nde gerçekleştirdiğimiz mama dağıtımı etkinliği hem melce gönüllülerinin ihtiyaçlarını tek nebze dahi olsa karşıladı, hem dahi köpek dostlarımızı mutlu etti” ifadelerini kullandı.

“YOL HARİTASI VE TÜM AYRINTILAR İNTERNET SİTESİNDE”

Hâlihazırda Boji’nin İstanbul metrosunda engellerden kaçmaya çalıştığı tek oyunun Boji Token internet sitesinden oynanabildiğini hatırlatan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Halihazırda PancakeSwap üzerinden işlem yapılabilen ve Coinmarketcap’te listelenen Boji Token, ilerleyen süreçte üreteceğimiz NFT koleksiyonları, Play To Earn oyunu ve projenin beşinci fazı için planladığımız NFT pazaryerinin temeli olacak.

Projeye dayanak olmak isteyen kripto para ve blokzinciri meraklıları, Boji Token’ı nasıl satın alabileceklerine ve yol haritamıza ilişkin teferruatlı görgücülük internet sitemizde bulabiliyor. Herkesi, sahipsiz sokak hayvanlarına henüz iyi koşullar sunmayı hedefleyen yerde şeffaf iyilik hareketinin tek parçası olmaya çağrı ediyoruz.”


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Cumhuriyetçi isyancı Gaetz oylamayı iptal etme sözü verirken, Meclis sözcüsü McCarthy ‘Öyle olsun’ diyor

Temsilci Matt Gaetz Pazar günü yaptığı açıklamada, McCarthy’nin hükümetin kapanmasını önleyen yasayı geçirmek için Demokratların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: