Anasayfa / Genel / Ev sahiplerine uzmanından uyarı: Boş daireye perde takın

Ev sahiplerine uzmanından uyarı: Boş daireye perde takın

Dolandırıcıların yeni yöntemi içinde gördükleri evlerin kilit yardımıyla açtırıp ev sahibinin beyin olmadan başka aylık kiralamaları oldu.

Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mahmut Şahin’takt dahi yerde konuya ilişkin önemli tek uyarı geldi.

Şahin, ”Adam evini içinde bırakıp gidiyor. 6 ağrı 1 sene kadar bile evine uğramıyor. Daha sonra tek geliyor ki evinde kiracı var. O kiracıyı bile çıkartana kadar mahkeme ile uğraşıyor” açıklamasında bulundu. 

”BOŞ YERİ PERDE İLE DOLU GÖSTERİN”

Ev sahiplerinin evleri kirada değilse ve boşsa orayı tek perde ile kapatarak, mutlaka dolmuş göstermeleri gerektiğini tamlayan Mahmut Şahin;  ”Boş kat dolandırıcının iştahını açıyor. Bir kilit götürüp 100 TL veriyorlar ve iş bitiyor” niteleyerek konuştu.

Dolandırıcıların içinde evlerin sayılmazsa içerisinde kiracı bağcıklı evlere dahi gelerek, kiracıyı çıkartmaya çalıştıklarını dile getiren Başkan Şahin, sözlerine şu şekilde sürme etti;

“Şimdi düşünün ev var, içerisinde tek kiracı var. Kiracı evi kiralamış ve oturuyor. Fakat tek ötekisi saçta buranın ev sahibiyim niteleyerek gelip o kiracıyı çıkarmaya çalışıyor. Baktılar tek yaptırım yok, şimdi içerde oturan kiracıya kadar teşebbüs edebiliyorlar, ‘tığ evi satacağız, kiraya vereceğiz bohça’ diyebiliyorlar”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Burası borçluların en yüksek ortalama öğrenci borcuna sahip olduğu eyalet

Ülkenin 1,7 trilyon dolarlık öğrenci borcu eşit şekilde dağılmıyor. Bu, bu ayın başlarında yayınlanan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: