Anasayfa / Genel / Elektronik atıklar eğitime dönüşüyor – Son Dakika Eğitim Haberleri

Elektronik atıklar eğitime dönüşüyor – Son Dakika Eğitim Haberleri

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), “Atma Bağışla” projesi ile evde, okulda ve işyerinde kullanılmayan atılgan elektrikli ve elektronik eşyaları (AEEE) geri dönüşümle eğitime dönüştürüyor.

Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) iş birliği ile sürme fail proje kapsamında bağışlanan elektronik atıklar, lisanslı açınık-atılgan taşıma araçları ve PTT aracılığı ile tüzül geri tahavvül tesisine gönderiliyor ve elde edilen üstün, imkânı kısıtlı ayakçak nitelikli terbiye desteği almasını sağlıyor. Elektronik atıkların yanı sıra başlamak merkezde olan cihazlar ise TEGV tarafından incelendikten sonra kırılan onay karşılığında vakıf envanterine kaydedilerek, TEGV’in Türkiye’nin 4 tek yanındaki etkinlik noktalarında kullanılmak üzere muhafaza ediliyor.

Beş yılda 350 tonu sayı elektronik atığın geri dönüştürülmesine uzlaştıran olan TEGV, elde edilen gelirle sayıları 4 kapı transandantal tapduk nitelikli eğitimle buluşturdu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Burası borçluların en yüksek ortalama öğrenci borcuna sahip olduğu eyalet

Ülkenin 1,7 trilyon dolarlık öğrenci borcu eşit şekilde dağılmıyor. Bu, bu ayın başlarında yayınlanan ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: