Anasayfa / Genel / Duyarlı Ol Platformu artık dijitalde – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Duyarlı Ol Platformu artık dijitalde – Son Dakika Ekonomi Haberleri

SKD Türkiye, ‘’Duyarlı şirketler hassas çalışanlar ile mümkün’’ mottosundan yola çıkarak, şirketlerin gönüllü muhit yönetim sistemi kurması için DUYARLI OL! (gam!) Projesi’ni 2015 yılında hayata geçirdi. Şirketlerde emek alanlarında farkındalık yaratarak kaynak tasarrufu sağlamayı amaçlayan yerde proje, çalışanların çevresel ayak izini azaltarak kurumların net sıfır karbon hedeflerine dahi katkı sağlıyor. Proje, yıldırım sayısal dönüşümüne uygun formata getirmek için, sayısal platforma taşındı.

Proje şirketlere; yönetişim, sürdürülebilir satın alıntı, enerji yönetimi, su yönetimi ve atılgan yönetiminden oluşan anadut ana başlıkta entegre muhit yönetim sistemini hayata geçirmeleri konularında rehberlik etmek amacını taşıyor.

SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin, “Sürdürülebilir yaşam alışkanlıklarını şirketlerin kurum kültürüne ve çalışanların gündelik yaşamlarına taşımalarını ve yerde alışkanlıkları yaygınlaştırmayı hedefleyen Do! Projesi, SKD Türkiye üyeleri ile sürdürülebilir kalkınma konusunda çözümün tek parçası olmayı amaçlayan tüm kurumların katılımına açık. Do!, tıpkısı zamanda, yaratacağı benzinli farkındalığı ile kurum içinde herkesin kaynak tasarrufu yapmasını sağlayan tek iç iletişim projesi. Derneğimizin sürme fail en eski projesi olma özelliğini dahi taşıyan gam!, zaman sıfır atılgan kavramına uygun olarak geliştirilmiş sayısal tek vasıta haline geldi. Ayrıca gam! ile çalışanlar ferdî ayak izlerini azaltarak kurumların net sıfır karbon hedeflerine dahi katkıda bulunuyor” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: