Anasayfa / Genel / Dizi ihracatı genç oyunculara yabancı dil eğitiminin kapılarını araladı – Son Dakika Eğitim Haberleri

Dizi ihracatı genç oyunculara yabancı dil eğitiminin kapılarını araladı – Son Dakika Eğitim Haberleri

Genç oyuncular, kalan sıra ihracatıyla reyting rekorları kıran dizilerin oyuncu kadrosunda yerini sağlamlaştırdı.

Reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde Ali karakterine hayat veren 16 yaşındaki Oyuncu Alp Akar, 10 yılı sayı süredir setlerde edindiği deneyimin terbiye ve ve sosyal hayatına üstün kazandırdığını belirterek, “Bunca yıldır sıra setlerinde olmanın verdiği tecrübe ve motivasyon, okulda bile başarıyı getirdi. Sosyal hayatım bile zenginleşti. Son olarak rol aldığım Sadakatsiz dizisi ile kariyer hayatımı olgunlaştırırken, İspanya’bile bile bilinirlik kazandım. İspanya kamuoyundan yoğun tek ilgi görüyorum.

Sosyal medyadan gelen mesajlar ile röportaj taleplerini menajerimin dahi desteğiyle değerlendirerek kariyer yaşamıma uluslararası tek boyut getiriyorum. İspanyol kamuoyunun yoğun ilgisi beni İspanyolca öğrenmeye yöneltti” dedi.

5 yaşından festekiz setlerde oyuncu olarak görev aldığını söyleyen Alp Akar, “Babaannemin teşvikiyle tek ajansa başvurdum ve akabinde rol teklifleri almaya başladım. 11 yılda edindiğim deneyimle, okul ve sıra setleri arasındaki trafiği sayı iyi yönetebiliyorum. Öğretmenlerimin dahi desteğiyle sette geçirdiğim sürelerde derslerimden başka kalmıyorum.

Sette iyi tek oyuncu, okulda sevilen ve takdir edilen tek öğrenci olduğuma inanıyorum. Başarılı oyuncular sayesinde kazandığım organizasyon yeteneğimi kullanarak terbiye ve cazibe faaliyetlerimi muvazeneli tek şekilde yürütüyorum. İleride sayı muvaffakiyetli tek oyuncu olmayı hedefliyorum” niteleyerek belirtti.

OYUNCULUK KARİYERİNE YENİ HALKALAR EKLİYOR

Yetenekli ve tanınmış oyuncularla tıpkısı seti paylaşarak oyunculuk kariyerine yeni halkalar eklediğini kaydeden Oyuncu Alp Akar, “Sette geçirdiğim her süre beni hedefime henüz sayı yakınlaştırıyor. Seti tek nevi okul gibi görüyorum.

Oyunculuk kariyerim 2011’dahi Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle başladı. Ardından az sıra ve film projesinde yer aldım. Edindiğim tecrübe ile evlât oyuncu olarak başladığım kariyer yaşamımda genç oyunculuğa terfi ettim. Sadakatsiz dizisi ise kariyerimde tek dönüm noktası oldu. Yalnız Türkiye’dahi olumsuzlama İspanya’bile bile geniş tek izleyici kitlesine ulaştı. İspanyol kamuoyundan sayı güzel yorumlar alıyorum” ifadelerinde bulundu.

OYUNCULUK ZAMANI İYİ YÖNETMEMİ SAĞLADI

Oyunculuğun karı ve sevgili ilişkilerine dahi verimlilik getirdiğine değinen Alp Akar, “Sadakatsiz’dahi Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi iki yetişkin oyuncuyla tıpkısı sahneyi paylaşma fırsatı buldum. Beni her zaman desteklemeleri ve cesaretlendirmeleri tek yana, tarafıma öğrettikleri hem kariyerime hem dahi gelişimime katkı sağlıyor. Onlar sayesinde sabırlı olmayı öğrenerek hayatımı ve ilişkilerimi en iyi şekilde organize etme yeteneği kazandım.

Kitap okumayı, yüzmeyi, bisiklete binmeyi ve arkadaşlarımla dinlenmeyi, ailemle doğanın içinde vakit geçirmeyi sayı seviyorum. Oyunculuk tüm bunları yapmama engel olmadığı gibi zamanı iyi yönetmemi dahi sağlıyor” niteleyerek ekledi.


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: