Anasayfa / Genel / Çeyrek altın ne kadar? (26 Eylül 2022 altın fiyatları) – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Çeyrek altın ne kadar? (26 Eylül 2022 altın fiyatları) – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Altın fiyatlarında düşüş yaşanıyor. Altının ons fiyatı 1000 627 dolara indi. Bu fiyat altının 2.5 yıldır gördüğü en taban seviye anlamına geliyor.

Altın gram fiyatı ise 972 dolara indir. Böylece urup altının fiyatı 1000 640 TL olurken, Cumhuriyet altını ise 6 1000 534 liradan alcu buluyor. 

FED’İN SIKILAŞMA POLİTİKASI

Enflasyonu yüzde 2’ye değerini isteyen ABD Merkez Bankası (Fed) faiz artırımlarına sürme ediyor. Bu faiz artırımı abd endeksinin tarihi zirveye çıkmasını sağladı. 

Altın fiyatları 5 aydır düşüyordu. Bin 646 abd Nisan 2020’takt festekiz altının gördüğü en az ons fiyatı. 30 aylık dibin akabinde altının ons fiyatı 1000 646 dolardan işlem görmeye başladı. 

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Number of Domestic Investors in Stock Market Reaches 3.3 Million – Last Minute Economy News

November veri from the Central Registry Agency (MKK) revealed that domestic investor interest in Borsa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: