Anasayfa / Genel / Buğday fiyatları yeniden artışa geçti

Buğday fiyatları yeniden artışa geçti

Buğday fiyatları Rusya’nın saldırısının etkisiyle yeni haftaya yükselişle başladı.

ABD’dahi Chicago borsasında buğday vadelileri yeni haftanın ilk işlemlerinde yüzde 5’açınık varan yükselişle 7,82 doları test etti.

Saldırıya karşın, tahıl ihracatını planlanan şekilde gerçekleştirilebilmesi için teknik hazırlıklar sürüyor. Ukrayna Limanları İdaresi, Odessa, Çornomorsk ve Yujnıy limanlarında tahıl kervanları oluşturulmaya başlandığını duyurdu.

Gemilerin kervana karışma edilmesi için referans yapılması gerektiğine uyanıklık çekilen açıklamada, yerde gemilerin tamlanan limanlara giriş ve çıkışlarının, tek geminin öncülüğünde gerçekleştirileceği ifade edildi.

KREMLİN: SALDIRI TAHIL SEVKİYATINI ETKİLEMEZ

Kremlin’takt tahıl sevkiyatına ilişkin makale yapıldı. Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya’nın Odessa Limanı’nda yalnızca askeri altyapılara yönelik saldırı gerçekleştirdiğini belirterek, “Saldırıların Tahıl sevkiyat anlaşmalarını uygulamak için kullanılan su ile ilgisi yok. Bu sevkiyat sürecinin başlamasını etkilemez ve etkilememelidir” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: