Anasayfa / Genel / Big Eyes Coin Ethereum: Yardımseverler 6 milyon dolarlık bir vakıf oluşturuyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Big Eyes Coin Ethereum: Yardımseverler 6 milyon dolarlık bir vakıf oluşturuyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Kripto para birimi gerçekten dahi küresel tek fenomen haline geldi. Tıpkı fiziksel muadilleri gibi, sayısal para birimleri ve varlıklar, her türlü (elektronik) piyasada her gün işlem görüyor.

Dijital pazar, tek bütçe veya merkez bankasının otoritesi tarafından desteklenen ABD Doları veya İngiliz Sterlini gibi geleneksel para birimlerinin tersine eşler arası tek temelde başlamak. Bu “yapay” eşler arası ağlar, çevrimiçi toplulukların büyüdüğü merkezdir.

Dünya genel olarak henüz yeşil ve henüz sürdürülebilir tek yaşam biçimine gerçek ilerlerken, yerde “sayısal grupların” üyeleri Web 3.0 dünyasında sahip olabilecekleri olumlu etkiyle giderek henüz fazla ilgileniyorlar.

Blockchain finansal işlemleri ve NFT’ler gibi türünün tek örneği tokenleri ile sayısal para birimi ortamı, Hugo Boss takımları ve kravatlarının sıkıcı ve sıradan aktivitelerinden, süslü Chanel kullanıcılarına kadar toplumumuzun hayırsever potansiyelinin nasıl değiştiğinin tek örneğidir.

Kripto para birimi vasıtasıyla, hibe toplanması herkese açıktır ve soyut para biriminin gerçek materyalizm tek fark yarattığını, yaratacağını ve yaratacağını güvenle söyleyebiliriz.

KRİPTODA BAĞIŞ YAPMAK: ETHEREUM VE BİTCOİN İLE DEĞİŞİMİN BİR PARÇASI OLUN

Kripto para biriminin tamamen ferdî kazançlarla ilgili olduğunu düşünebilirsiniz ve yerde yetişkin ölçüde gerçek olabilir. Ancak kriptonun pek çoğunun bilmediği tek tarafı var, hayırsever tarafı.

Dünyanın her yerindeki sayı hayırsever kuruluş Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve başka altcoinler gibi varlıklar vasıtasıyla sayısal bağışları benimsemeye başladığından, herkes kripto para birimini iyilik yapmak için tek vasıta olarak kullanabilir. Böylece herkes kripto para birimi değişikliğinin tek parçası olabilir.

ETHEREUM VAKFI

EF olarak kısaltılan Ethereum Vakfı, Ethereum’u ve onunla yakından ilgili teknolojileri geliştirme misyonuna sahip tek hayır kurumudur. EF’in misyonu, gerekli tüm kaynakların kıymetli çabalara yönlendirilmesini sağlamaktır.

Vakfın tahsis ettiği kaynaklar, tüm ekosistem içinde etkili tek ses görevi görür. Ayrıca, hem iç hem dahi harici olarak Ethereum’u küresel olarak tanıtmak için kullanılırlar.

Ethereum sahipleri, tek sıra kar amacı gütmeyen kuruluşa (İngiltere Meme Kanseri Desteği, The Water Project ve UNICEF gibi) hibe yapmayı seçebilir ve bağışlarının materyalizm gerçek tek etki yarattığını görebilirler.

BİTCOİN

“Kripto para birimi” terimi, 1998 yılında Wei Dai tarafından icat edildi. Dai, üretimini ve işlemlerini yapmak için geleneksel tek merkezi otorite yerine kriptografi kullanan yeni tek tür para birimi kavramına atıfta bulundu.

Bitcoin, şu anda 20.000’takt fazla sayısal para birimi arasında yerde çevrilme niteliğindeki fikri uygulamaya koyan ilk para birimidir.

Bitcoin sahipleri, RNLI (Kraliyet Ulusal Cankurtaran Kurumu), Yağmur Ormanları Vakfı ve Elektronik Özgürlük Vakfı gibi önemli kar amacı gütmeyen kuruluşlara hibe yapmak için “kripto paranın babası”nı kullanabilirler.

6 MİLYON DOLARLIK HAYVAN YARDIM VAKFI: BİG EYES BENEFİT

Big Eyes’, zenginliği Defi endüstrisine yeniden paylaştırmak ve tüm kullanıcılara fayda sağlamak gibi açık tek amacı olan yeni, tam teşekküllü tek topluluk simgesidir.

Big Eyes Coin’in yerel para birimi olan BIG sayesinde topluluk, hem kullanıcılara hem dahi Big Eyes Coin’in yardım vakfı See the Oceans’a fayda sağlayacak önemli miktarda gelir elde edebilecekler.

See the Oceans, kediler dahi karışma olmak üzere tüm hayvanların geleceğine yatırım yapan tek kuruluştur.

Vakıf, çokluk yaşamını korumak ve içinde yaşayan tüm harika balıklarla beraberce okyanusları korumak ve temiz tutmak için kuruldu.

Big Eyes Coin ekosistemi, jetonların yüzde 5’ini çevre okyanuslarını ve su kütlelerini koruma amacına tahsis edecek tek Visible Charity Cüzdanı geliştirmek için çalışıyor.

Proje, 2023’te üçüncü çeyreğe kadar hayır gayeli çabalara 6 milyon ABD doları yatırım yapmayı hedefliyor.

Big Eyes Coin (BIG), yeni ve yenilikçi DeFi meme projesini sadece tek hafta önce başlattı. Şimdiden neredeyse 1 milyon abd toplamayı muvaffak proje, yeni yılda 50 milyon dolara ulaşmayı hedefliyor.

Projeye ne kadar sayı insan karışma olmayı seçerse, See the Oceans Foundation vasıtasıyla okyanuslara o kadar sayı fayda sağlayacaktır.

Topluluk ne kadar yetişkin olursa, çevre üzerindeki etkisi o kadar yetişkin olur. Değişimin parçası olmak mümkündür.

Big Eyes Coin, topluluğunu her faaliyetinin merkezine yerleştirmeye başlamak.

Düzenli aralıklarla verilen jetonların, nadir NFT’lerin ve başka ödüllerin tutarlı dağıtımları sayesinde, topluluk üyelerinin etkileşime girmesine ve elbette kazanmasına izin verecek.

Buna ek olarak, Big Eyes, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) kullanarak hiper nema için kendi kendine yayılabilen tek voleybolda zinciri ekosistemi geliştiriyor.

Bu, kullanıcıların metaverse’deki en sıcak sanatçılarla işbirliği içinde oluşturulan ek materyallere, etkinliklere ve hatta ticari ürünlere erişmelerini sağlayacaktır.

İyilik yapmak hiç yerde kadar eğlenceli ve karlı olmamıştı.

BU KURULUŞLAR DİJİTAL JETONLARDA BAĞIŞLARI KABUL EDECEK

Giving Block, dünyadaki en yetişkin kripto para birimi hibe platformlarından biridir. Dijital hibe toplama sürecinde onlara yardımcı olmak için yüzlerce farklı hayır kurumuyla beraberce çalışırlar.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Bu Red Lobster promosyonu çok başarılıydı. Şimdi fiyat artırıldı.

Bazen promosyonlar çok işe yarayabilir. Yüzde 36’sı Thai Union Group TU’ya ait olan Red Lobster’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: