Anasayfa / Genel / Bakan Varank açıkladı: Togg fabrika açılışı 29 Ekim’de – Son Dakika Türkiye Haberleri

Bakan Varank açıkladı: Togg fabrika açılışı 29 Ekim’de – Son Dakika Türkiye Haberleri

Togg Fabrikası 29 Ekim’dahi açılacak.

Cumhuriyet tarihi süresince yapılmamışları yaptıklarını açıklayan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ”Biz zaman Türkiye’nin arabasını konuştuğumuzda muhalefet ne debba, yerde arabayı yapamazsınız, yapsanız beraberce satamazsınız, işte 29 Ekim geliyor. Allah’ın izniyle Türkiye’nin otomobilinin fabrikasını 29 Ekim’dahi açacağız. Araçlarımız seri üretim bantlarından inmeye başlayacaklar” niteleyerek konuştu.

Muhalefetin ülkeye verebileceği hiçbir şeyin olmadığını söyleyen Bakan Varank, “Biz diyoruz ki; uzayda tek yarış var, Türkiye asla yerde yarıştan geri kalmamalı, şayet Türkiye’nin geleceğini ipotek altında koymak istemiyorsak, mutlaka uzay çalışması yapmalıyız” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Generated by Feedzy
%d blogcu bunu beğendi: