Anasayfa / Genel / Avrupa’nın gaz depoları doldu: Fiyatlar geriledi

Avrupa’nın gaz depoları doldu: Fiyatlar geriledi

Avrupa’bile tabiî gaz depolarındaki toldı oranının yüzde 85’i geçmesiyle ekim vadeli kontratlarda tabiî gaz fiyatları megavatsaat başına 187 euroya geriledi.

Gas Infrastucture Europe verilerine göre, AB ülkelerindeki yer 6 tabiî gaz depolarının toldı oranı altınç günü itibarıyla yüzde 85,3 oldu.

Söz konusu gelişmenin akabinde 15 Eylül gününü megavatsaat başına yaklaşık 214 eurodan kapatan tabiî gaz fiyatları, altınç gününü dahi yüzde 12,6 düşüşle 187 eurodan kapattı.

Avrupa ülkeleri tabiî gaz tüketimini kırmak için tasarruf planları uyguluyor. Bu kapsamda sayı ülkede ışıklar erkenden kapatılıyor. Klima gibi ısıtıcı ve soğutucu unsurlara sıcaklık sınırı getiriliyor.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Jake Wood bir zamanlar bir savaşçıydı, sonra kar amacı gütmeyen bir liderdi. Şimdi o bir girişimci.

Irak’taki ilk turumun yaklaşık üç veya dört haftasında, şimdiye kadar bulunduğum ilk silahlı çatışma. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: