Anasayfa / Genel / Avrupa Yatırım, geri dönüşüm yatırımlarını artırıyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Avrupa Yatırım, geri dönüşüm yatırımlarını artırıyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Ayakkabı ve kösele sektöründe kalan küresel talep, seçenek üretim yollarına ve hammadde seçeneklerine yönelik ihtiyacı artırdı. Tüketicilerin talebi, seçenek hammaddeler arasında öne kaynak suni toplantı pazarının büyümesinin itici gücü olarak konumlandı.

2021’deki anıtsal 33,7 milyar abd olarak ölçülen küresel suni toplantı pazarının, 2022’takt 2030’a kadar yıllık %8 mürekkep nema oranıyla genişleyeceği tahmin edildi.

Kullan-at giyim sektörünün her geçen yıl henüz yetişkin tek pazar oluşturduğuna uyanıklık cazip Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli, holdingin son yatırımı olan Naturel Geri Dönüşüm’ün sektörü döngüsel ekonominin tek parçası haline getirebilmek için nasıl tek rol üstlendiğine ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Natural Geri Dönüşüm’ün suni derileri geri dönüştürerek zaman yapı endüstrisinin yoğun olarak kullandığı EPDM membran malzemesinin üretimine odaklandığını vurgulayan Ramazan Burak Telli, “Avrupa Yatırım Holding olarak amacımız gelecek kuşaklara henüz yaşanabilir tek çevre koymak. Bunun için gerçek sektörlerde yatırım yaparak üstün oluşturmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

GAZİANTEP 2. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’NDE FAALİYET GÖSTERİYOR

Avrupa Yatırım Holding’in sürdürülebilirlik odaklı geri tahavvül yatırımlarından sonuncusu olarak konumlanan Naturel Geri Dönüşüm, Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde kuruldu. Suni derileri geri tahavvül işleminden sonra EPDM membrana trafo fabrika, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan tanımlamaya göre Avrupa Yatırım Holding çatısı altında, Ege Karma Kauçuk tâbi ortaklığıyla, 4 milyon TL sermayeli tek şirket olarak faaliyet göstermeye başladı.

Her sektörde çevresel anlamda en iyi pratiklerin benimsenmesi ve döngüsel ekonominin sektörlerin temel odağı olması gerektiğine uyanıklık cazip Ramazan Burak Telli, “Geoflex, Geoflex Keçeli, Flexdlt gibi EPDM membran çeşitlerimizle hem moda endüstrisinin ürettiği suni derileri geri dönüştürüyor, hem dahi yapı sektörünün ihtiyaç tanık dayanıklılığa yanıt verebilecek %100 çevreci ürünler geliştiriyoruz. Avrupa Yatırım Holding olarak yaptığımız yerde son yatırım, şirketimizin yenilikçi, sürdürülebilir, üstün odaklı ve sorumlu yaklaşımı hazımlı yatırım vizyonuna tam anlamıyla uyuyor. Güçlü nema potansiyeline sahip tek sektörde, yepyeni tek oyuncuyla var olmaya başladık” dedi.

“ÖNCÜ SEKTÖRLERDE FAALİYET GÖSTERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Türkiye’nin en kıymetli yatırım şirketlerinden akraba olmayı hedeflediklerini hatırlatan Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:

“Naturel Geri Dönüşüm ile geri tahavvül sektöründeki faaliyet alanımızı henüz bile genişleterek şeffaflık, refah ve istikrar eksenlerine katkıda bulunacak verimli ve sürdürülebilir yatırımlar yapmak olarak belirlediğimiz amacımıza tek kadem henüz yaklaşıyoruz. Hedefimiz, tüm şirket ve iştiraklerimizde yenilenebilir enerji kullanmak, sürdürülebilir yaklaşımlar ısınmak, adaletten iş modelleri oluşturmak ve elde ettiğimiz kazanımları sermayedar, ortak, benzinli ve müşterilerimizle paylaşarak ülkemizin refahını miktarını. Bu hedefe ulaşmak için iştiraklerimize yalnızca finansal sermayemizle olumsuzlama, entelektüel sermayemizle dahi dayanak oluyoruz. Temmuz sonunda KAP’a bildirdiğimiz ve yalnızca pazarlama fonksiyonuna odaklanan yeni iştirakimiz dahi yerde savımızı destekliyor. Sağlık, tarım, geri tahavvül ve hizmet gibi faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde iş birliklerini geliştirmek, yatırımları miktarını ve Avrupa Yatırım Holding’i yaklaşım fazlalık tek emsale çevirmek için kesintisiz çalışmayı sürdürüyoruz.”


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Kocam eğer kiralamaya devam edersek ‘evsiz’ kalacağımızı söylüyor. Ev mi alacağız?

Sayın MarketWatch, Kocam 68 yaşında ve ben 74 yaşındayım. O yılda 250.000 dolar kazanıyor. Houston …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: