Anasayfa / Genel / Adana’dan Uzak Doğu ve Avrupa’ya mavi yengeç – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Adana’dan Uzak Doğu ve Avrupa’ya mavi yengeç – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Topuz, mavi yengecin yenilebilir değerinin dahi sayı yüksek olduğunu ifade ederek, son dönemde Uzak Doğu ve Avrupa’daki sayı ülkeye mavi yengeç ihracatı yapıldığını belirtti. Topuz, şöyle sürme etti:

“Mavi yengeç, üç lagünden yıllık ortalama 100-150 ton çıkartılıyor. Karataş’a ekonomik katma üstün sağlayacağına ve markalaşacağına inandığım için yerde yıl ikincisini düzenlediğimiz festivalimizle mavi yengeci ve Karataş’ımızı dünyaya tanıtmaya sürme edeceğiz.”

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin Mavi Vatan’daki gözleri – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Yunanistan’ın, ABD yapımı zırhlı araçları, uluslararası anlaşmalar gereği silahsız olması gereken Midili ve Sisam adalarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Generated by Feedzy
%d blogcu bunu beğendi: