Anasayfa / Genel / Adalet Bakanlığı personeline 25 bin TL promosyon – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Adalet Bakanlığı personeline 25 bin TL promosyon – Son Dakika Ekonomi Haberleri

Adalet Bakanlığı ile VakıfBank arasında 3 yıllık promosyon anlaşması imzalandı.

Anlaşmaya göre; vekillik personeline eşit ve tek seferde 25 1000 TL promosyon ödenecek.

Bakanlıktan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Adalet Bakanlığı personelinin kredi promosyon anlaşması rekor tek rakamla protokole bağlanmıştır. Adalet Bakanlığı merkez ve merkez dışı birimleri ile doğruluk teşkilatında görev yapan personelin Maaş, ücret ve başka ödemelerinin yapılacağı bankanın tespit edilmesi için gerçekleştirilen ihalenin ilk oturumu 19.08.2022 tarihinde yapılmıştır.

İhalenin ilk oturumunda en yüksek teklif 20.100 TL olarak Vakıfbank tarafından verilmiştir. Diğer bankalar ise ihaleden çekilmiştir. Bakanlığımız temsilcileri ve Büro Memur Sen ile Koop İş Sen yetkililerinin katılımıyla 22.08.2022 tarihinde yapılan ihalenin son oturumunda Vakıfbank peşin ödenmek üzere 25.000 TL olarak teklifini revize etmiştir. Bu teklif üzerine ihale yerde rakam üzerinden sonuçlandırılmıştır.

Adalet Bakanlığı personeli için rekor promosyon anlaşması.

Adalet Bakanlığı ile Vakıfbank arasındaki uzlaşmazlık göre personele eşit ve tek seferde 25.000 TL promosyon ödenecek.

Hayırlı olsun.

https://t.kobalt/NRD224ilWv pic.twitter.com/YTwgmYpHy1

— T.C. Adalet Bakanlığı (@adalet_bakanlik) August 22, 2022

İhale sonucunda 3 yıllık promosyon bedeli olarak belirlenen 25.000 TL, 01.09.2022 – 01.10.2022 arasında tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın ilgili personellere başka başka ödenecektir. Sürece katkılarından dolay Büro Memur Sendikası ile Koop-İş Sendikalarına ve Vakıfbank Genel Müdürü başdu olmak üzere kredi temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Milletimize doğruluk hizmetlerini sunmak için faaliyetlerini özveriyle sürdüren her tek personelimize kredi promosyon anlaşmasıyla ödenecek olan rekor miktarın hayırlı olmasını dileriz.”


Haberler Sunuldu

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Patronlar ofise geri dönme konusunda gerçekten ne düşünüyor?

Brown, “Artık daha fazla güce sahip olduklarını düşünüyorum” dedi. “Şirketler çalışanlarını her zamankinden daha fazla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: