Anasayfa / Genel / 2022’de alınması gereken devrimci kripto para birimleri: Mehracki (MKI), Bitcoin (BTC), Neo (NEO)

2022’de alınması gereken devrimci kripto para birimleri: Mehracki (MKI), Bitcoin (BTC), Neo (NEO)

Kripto para birimlerinin geleceği yetişkin ölçüde kazançlı fırsatlar barındırıyor. Ancak çevrilme niteliğindeki para birimleri hali hazırda talep görüyorken, hangisini satın alacağınıza karar vermeniz zor olabilir. Mehracki (MKI), Bitcoin (BTC) ve Neo (NEO), özellikle mevcut kripto çöküşü sırasında sayı muvaffakiyetli olma potansiyeline sahip kripto para birimleri arasında yer alıyor. (İLANDIR)

MEHRACAKI (MKI)

Kripto para piyasasında yeni olan Mehracki (MKI), Solana voleybolda zinciri üzerine inşa edilmiş, topluluk odaklı ve iyi hissettiren tek mizahi kripto para birimi (meme token)… Mehracki (MKI), alıcılar için zenginlik oluşturmak ve atlas 4 tek yanındaki insanlar için iyi hissettiren anları ve eylemleri desteklemenin tek yolunu sağlamak için tasarlandı. Mehracki (MKI) projesi, onu yeterince alımlı kılan ve tıpkısı zamanda tek mizahi kripto paranın önemli unsurlarını koruyan tek resim oluşturarak, atlas yerde tip para birimlerine ilişkin algısını ve görüşünü dönüştürmeyi amaçlıyor.
Diğer mizahi kripto paralardan  farklı olarak Mehracki (MKI), Mehracki ekosistemindeki işlemlerin ve kimliklerin  doğrulanması, mizahi paraların teşvik edilmesi için benimsenmesinin sağlanması ve konaklama işletmeleri ile müşteriler arasında üniter tek üstün değişimi olarak hizmet verilmesi karışma olmak üzere türlü kullanım durumlarına sahip.

BITCOIN (BTC)

Bitcoin (BTC), internette güvenli işlemlere izin veren çevrimiçi, eşler arası (P2P), merkezi olmayan tek kripto para birimine deniliyor. Küresel kripto para piyasasında ortaya kaynak ilk kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), 2008 yılında Satoshi Nakamoto olarak bilindik anonim tek kişi tarafından yaratıldı. Bitcoin (BTC) ile ilgili en önemli yeniliği, voleybolda zinciri olarak bilindik tek sayısal cilt görevi gören tek yazılım oluşturuyor. Bankaların kullandığı defterlerin tersine, voleybolda zinciri tek kompüter sistemi arasında bölünüyor ve doğrulanıyor. Hiçbir üçüncü taraf kişi veya kuruluş voleybolda zincirinin kontrolünde yer almıyor.
Ortaya çıkışından on yıldan fazla tek süre sonra, Bitcoin (BTC), 300 milyar doları transandantal mevcut piyasa değeri ile kripto para piyasasının zirvesinde bulunuyor. Bu kısmen kripto meraklılarının kripto para birimine olan kurumsal ilgisinden kaynaklanıyor. Birkaç işletme ve platform, ödeme hizmetleri, cüzdanlar, merkezi ve merkezi olmayan borsalar ve çevrimiçi oyunlar karışma Bitcoin (BTC) ekosisteminde yer alıyor. Ancak, bunlarla sınırlı olmamak üzere Bitcoin (BTC) için türlü kullanım örnekleri sunuyor.

NEO (NEO)

Eskiden Antshares olarak bilindik Neo (NEO), farklı programlama dillerinde yazılmış merkezi olmayan uygulamaları (App’ler) gelenekçilik açık kaynaklı, merkezi olmayan tek kripto para birimine ve alık sözleşmeler voleybolda zinciri platformuna deniliyor. Neo (NEO) ekosistemi, sırada hedefi yeni nesil internetin temeli olmak olan, hızla büyüyen ve gelişen tek ekosistemden oluşuyor. Platform ayrıca; sayısal kimlikler, ödemeler ve varlıkların birleşimi ile karakterize edilen yeni tek ekonomi üretmeyi hedefliyor.

Diğer blockchain platformlarından farklı olarak Neo (NEO) platformunda iki yerli jeton (token) bulunuyor. Bu jetonlardan akraba olan NEO, platformun son kullanıcıların oy vermesini ve Neo ekosisteminin iyileştirilmesiyle ilgili karar verme süreçlerine katılmasını sağlıyor.. Diğer para birimi olan GAS ise  platformda gerçekleşen işlemler için işlem ücretlerini ödeme uzlaştıran olarak kullanılıyor. NEO’nun şu anda toplam 100 milyon jeton arzı ve dolaşımda 70,5 milyon jeton arzı bulunuyor.

Sonuç olarak, yerde üç kripto para biriminin, onları satın saha kripto para  meraklıları için üstün sağlaması muhtemel bulunuyor. 

Mehracki (MKI) satın örtmek için:

Ön satışa katılın: https://presale.mehracki.io/register

Website: https://mehracki.io

Telegram: https://t.me/Mehracki_Official

İLANDIR

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.


İlginizi Çekebilir

Citi, ABD borsalarındaki yükselişin genişlemesiyle birlikte S&P 500’ün 2024 yılı sonunda 5.100’e yükselebileceğini söyledi

Citigroup’taki hisse senedi analistlerine göre S&P 500 endeksi, ABD borsasındaki yükselişin genişlemesiyle gelecek yılın sonuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: