Anasayfa / Ekonomi Haberleri / US News’e göre bunlar, 2023’te aileler için en iyi 9 araba

US News’e göre bunlar, 2023’te aileler için en iyi 9 araba

Yeni bir aile arabası mı arıyorsunuz?

US News & World Report 2023’ü yayınladı”Aileler İçin En İyi ArabalarSpor arazi araçları, elektrikli araçlar ve minivanlar da dahil olmak üzere dokuz kategoride en iyi aile dostu modelleri seçmek için 92 aracın değerlendirilmesiyle hazırlanan liste Salı günü yayınlandı.

US News & World Report’un otomotiv kanalı olan US News Best Cars, 2007’den beri bu “en iyi arabalar” listesini yürütüyor ve araçları güvenlik ve güvenilirlik derecelendirmeleri, oturma ve kargo hacmi gibi çeşitli faktörlere göre derecelendiriyor. araç içi kablosuz internet ve eller serbest kargo kapıları gibi aile dostu özellikler.

Rapor tek bir “kazanan” seçmez, bunun yerine kategoriye göre dokuz kazananı vurgulamayı seçer, bu kazananlar aşağıda bulunabilir:

Aileler için En İyi 2 Sıralı SUV: 2023 hyundai santa fe
Aileler İçin En İyi Hibrit Araba: 2023 Toyota Camry Hibrit
Aileler İçin En İyi Minivan: 2023 Honda Macerası
Aileler İçin En İyi Orta Boy Araba: 2023 Kia K5
Aileler için En İyi Büyük SUV: 2023 Chevrolet Banliyö
Aileler İçin En İyi Elektrikli Araç: 2023 Kia EV6
Aileler için En İyi Hibrit SUV: 2023 Toyota Highlander Hibrit
Aileler için En İyi Kompakt SUV: 2023 hyundai tucson
Aileler İçin En İyi 3 Sıralı SUV: 2023 Kia Telluride

Kia 000270,
-2.54%
2023’te en çok ödülü kazandı ve orta boy otomobil, EV ve 3 sıralı SUV dahil olmak üzere üç kategoride birinci oldu. Toyota 7203,
-2.98%
ve hyundai 005380,
-2.84%
Toyota en iyi hibrit araba ve en iyi hibrit SUV alırken, Hyundai en iyi iki sıralı SUV ve en iyi kompakt SUV ile ayrıldı. Ve Honda 7267,
-4.02%
Odyssey, üst üste 13. kez aileler için en iyi minivan seçildi.

US News Best Cars listesinin yönetici editörü Jim Sharifi, “Aileler için 2023 En İyi Arabalarımız, yeni ebeveynlerin yanı sıra genç sürücüleri olan ebeveynlere veya büyükanne ve büyükbabaların da dahil olduğu hanelere hitap edecek özellikler, güvenlik ve alan sunuyor” dedi. ifade. “Dahası, her kazanan, aile odaklı özelliklerin güçlü bir listesini içeriyor.”

Ayrıca bakınız: Elektrikli arabaların geleceği bu 3 şeye bağlı olabilir

Ebeveynlerin yeni sürücüleri izlemesine yardımcı olmak için otomatik acil frenleme, geri görüş kameraları ve genç sürücü kontrolleri gibi teknik özellikler, araba alışverişi yapan aileler için en çok satan nokta olmaya devam ediyor. ABD Haberleri En İyi Arabalar dedi.

Kelley Blue Book’a göre aileler için en iyi arabalar listesi, yeni arabaların ve araba sigortasının fiyatı artmaya devam ederken bile Amerikalıların 2023’te 2022’ye göre biraz daha fazla yeni araba satın almasıyla geliyor.

Devamını oku: Araba sigortasının maliyeti arttı – neden daha da kötüleşecek?

Kelley Blue Book’un ana şirketi Cox Automotive’in kıdemli ekonomisti Charlie Chesbrough, “Yeni araç fiyatları yüksek kalırken, kullanılmış perakende fiyatları şu anda düşüşte” dedi. “Kullanılmış arz düşerken yeni envanter yavaş yavaş dengeleniyor.”

Unsur.net’ta daha fazlası:

2023’ün en güvenli yeni arabaları

Ford, sahiplerini arabalarından kilitleyerek ve AC’yi keserek bir araca uzaktan sahip olmak için patent istiyor

İkinci el araba fiyatlarındaki düşüş geçici olmuş olabilir. İlkbahar satın alma sezonu başlarken sizi neler bekliyor?


İlginizi Çekebilir

“Birkaç” Fed yetkilisi, daha fazla faiz artırımına ihtiyaç olmayabileceğini ve Mayıs tutanaklarından çıkarılacak diğer önemli çıkarımları söyledi

Federal Rezerv’in Mayıs ayı politika toplantısının tutanakları, yetkililerin ileriye dönük yol konusunda bölünmüş olduğunu gösteriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: