Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Ulusal Margarita Gününü George Clooney ve Michael Jordan ile Kutlayın

Ulusal Margarita Gününü George Clooney ve Michael Jordan ile Kutlayın

İşte Ulusal Margarita Günü’nü kutlamanın mükemmel bir yolu: En sevdiğiniz ünlüyle bir içki için, tabiri caizse.

Son yıllarda, ünlülerin sahip olduğu veya ünlü markalı bir dizi tekila piyasaya çıktı – ve hepsi agav bazlı ruhu bol miktarda kullanan bir kokteyl olan margaritaya gidebilir. Hafta Sonu Sip sütunumuz için bazı şişelerden örnekler aldık ve bugünün Ulusal Margarita Günü şenlikleri için zamanında onları tekrar ziyaret etmeye değer olacağını düşündük.

Casamigos: George Clooney tekila

Clooney, 2013’te piyasaya sürülen Casamigos’u yaratmak için gece kulübü menajeri Rande Gerber ile ortaklık kurdu. Bazı açılardan bu, margarita karşıtı tekila. Tekila piyasaya sürüldüğü sırada film yıldızı, “Fikrimiz, tadı tuz veya kireçle örtülmesi gerekmeyen en lezzetli, en yumuşak tekila yapmaktı” dedi. Yine de karıştırmanıza engel yok. Her iki durumda da marka, Clooney ve ortaklarının sonunda 1 milyar dolara sattı.

Cincoro: Michael Jordan tekila

NBA’de efsanevi bir kariyer için istifa ettikten sonra ne yaparsınız? Tabii ki tekila yap. Birkaç yıl önce bazı NBA takım sahipleriyle birlikte Cincoro’yu başlatırken Michael Jordan’ın kendisine verdiği zorluk buydu. Tekila, uzun boyunlu, çok taraflı şişesiyle ayırt edilir, ancak markanın arkasındaki güçlerden biri olan Emilia Fazzalari, bize bunun “en kaliteli” agavdan yapıldığını söyledi. Marka kısa süre önce tanıtarak işleri bir sonraki seviyeye taşıdı. 350 dolarlık bir şişe.

Villa Bir: Nick Jonas tekila

Pop yıldızı Nick Jonas, tekila oyununa nispeten yeni gelen biri: O ve moda tasarımcısı Nick Varvatos, 2019’da Villa One’ı tanıttı. Başlangıçta, o ve Varvatos bir koku üzerinde işbirliği yapmayı planlıyorlardı, ancak basit bir nedenle vites değiştirdiler: “İkimiz de tekila seviyorum,” dedi Jonas Unsur.net’a e-posta yoluyla. Baharatlı bir margaritaya karıştırmayı sevdiğini, ancak aynı zamanda Bloody Maria’da (Blood Mary’nin bir varyasyonu) kullandığını da sözlerine ekledi.


İlginizi Çekebilir

İspanya başbakanı, yerel ve bölgesel sonuçların zedelenmesinin ardından yaz başında erken seçim çağrısında bulundu

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez Pazartesi günü yaptığı açıklamada, partisi Sosyal Partisi’nin yerel ve bölgesel oylamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: