Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Trump yargılanırken bu İngiliz çift kapı komşusu olarak evlendi

Trump yargılanırken bu İngiliz çift kapı komşusu olarak evlendi

Eski Başkan Donald Trump, ticari kayıtlarda tahrifat yapmaktan 34 ağır suçla suçlanırken, dünyanın gözü Salı günü Aşağı Manhattan’daydı.

Trump yanlısı ve karşıtı gösterici grupları, tepelerinde dönen bir polis helikopteri ile Manhattan Ceza Mahkemesi yakınlarındaki sokaklarda toplanırken, büyük bir polis varlığı vardı. Fotoğrafçılar, Trump’ın binaya girip çıkarken bir fotoğrafını çekmek için iskeleye tırmanırken, basın mensupları mahkemenin önünde sıkı bir şekilde toplandı.

Bayrak sallayan Trump taraftarlarından oluşan gürültülü bir grup mahkemenin önünde dururken, bir blok ötede Trump karşıtı protestocular “Kimse kanunun üstünde değildir!” Bir adam sokağın karşısından onlara kısaca bağırırken, yakındaki bir kadın onlara gururla bir Trump bayrağı salladı.

İlgili: Eski Başkan Trump, iş kayıtlarını tahrif etmekten 34 ağır suçla suçlandı

Bu, medya ve protestocuların bir yakın dövüşüydü. Gösterilere yabancı olmayan bir şehir için bu, en tuhaflarından biriydi. Bu yüklü atmosferde, Trump’ın konvoyu, adliyeye ulaşmak için bir yan sokakta gözden kaybolmadan önce kısa bir süre yanıp sönen ışıklarla göründü.

Mahkemenin önündeki medya alanlarında, kamera ekipleri ve fotoğrafçılar, mahkeme binasının yanındaki dar sokakta Trump’ın konvoyundan büyük siyah bir minibüsle büyük ölçüde görüş alanlarını görmek için çabaladılar.

Olağanüstü duruşmada suçsuz olduğunu iddia eden Trump ve ekibi, adliyeden dışarı fırlayarak bekleyen arabalara bindi ve konvoy, kalabalıktan kaçınarak yeniden ara sokaklara çıktı. Bir blok ötede, konvoy hızla geçip gittikten sadece birkaç dakika sonra, Manhattan Evlilik Bürosu’nun evi olan Louis J. Lefkowitz Binası’ndaki süslü kapı aralığından mutlu bir çift çıktı. Trump’ın konvoyunun hızla geçtiği yerden sadece birkaç metre ötede gülümseyerek fotoğraf çektirdiler.

Tipik mitinginiz değil: Donald Trump tutuklanırken dışarıdaki manzara tam bir absürt tiyatroya dönüştü

İngiltere’nin Liverpool kentinde yaşayan Josh Owen-Winn ve gelini Mercedes, dört gün önce New York’a evlenmek için gelmişti. Yemin ederlerken, Trump caddenin karşısındaki adliyede tutuklanıp mahkemeye çıkarıldı.

Josh Owen-Winn, toplanan kalabalığa dikkat çekerek tüm deneyimi “gerçeküstü” olarak nitelendirdi. Unsur.net’a “Her şeyin ortasında seyahat etmek stresliydi” dedi.

Ancak Trump’ın konvoyu Florida’daki Mar-a-Lago malikanesine gitmek üzere La Guardia havaalanına doğru ilerlerken, yeni evlilerin de kendi zorlukları vardı. Kalabalık Aşağı Manhattan’a dağılırken ve sirk atmosferi azalmaya başlarken, Owen-Winn’lerin taksilerini bulmaları ve büyük günlerine devam etmeleri gerekiyordu.


İlginizi Çekebilir

“Birkaç” Fed yetkilisi, daha fazla faiz artırımına ihtiyaç olmayabileceğini ve Mayıs tutanaklarından çıkarılacak diğer önemli çıkarımları söyledi

Federal Rezerv’in Mayıs ayı politika toplantısının tutanakları, yetkililerin ileriye dönük yol konusunda bölünmüş olduğunu gösteriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: