Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Trump büyük jürisinin Nisan ayının büyük bölümünde ara verdiği bildiriliyor

Trump büyük jürisinin Nisan ayının büyük bölümünde ara verdiği bildiriliyor

Çarşamba günü çıkan haberlere göre, eski Başkan Donald Trump’ın bir porno yıldızına sus payı ödemesindeki iddia edilen rolünü araştıran Manhattan büyük jürisinin yaklaşık bir ay ara vermesi planlanıyor.

Politika aranın büyük ölçüde önceden planlanmış bir aradan kaynaklandığını söylediişlemlere aşina bir kişiye atıfta bulunarak.

CNN, jürinin büyük olduğunu bildirdi. 5 Nisan’dan sonra ara verilecek ve ayın ilerleyen saatlerinde yeniden başlatın.

Trump, aktör Stormy Daniels’ın da dahil olduğu soruşturmada masumiyetini ilan etti. Eski başkan, Manhattan Bölge Savcısı Alvin Bragg’ın kendisini “suç, kabahat veya ilişki olmayan bir şey” nedeniyle soruşturduğunu söyledi.

Ve Trump, kısa bir süre önce sosyal medya platformunda yakında tutuklanacağını umduğunu yayınlayarak bir iddianamenin yakın olabileceği beklentisini artırdı. Temsilcileri daha sonra Manhattan savcılarından zamanlama konusunda böyle bir gösterge almadıklarını söylediler.

Beyaz Saray’da bir kez daha yarışa giren Trump, Gürcistan’da 2020 seçimlerinin sonuçlarını bozma çabalarının yanı sıra gizli belgeleri ele almasına ve olası engellemelere yönelik federal soruşturmaların yanı sıra Ocak ayına yönelik çabalarına ilişkin bir soruşturmayla da karşı karşıya. 6.

Associated Press bu hikayeye katkıda bulundu.


İlginizi Çekebilir

İspanya başbakanı, yerel ve bölgesel sonuçların zedelenmesinin ardından yaz başında erken seçim çağrısında bulundu

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez Pazartesi günü yaptığı açıklamada, partisi Sosyal Partisi’nin yerel ve bölgesel oylamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: