Anasayfa / Ekonomi Haberleri / The Daily Show’a ev sahipliği yapan Al Franken, eski Senato meslektaşı Lindsey Graham ile Putin’in Trump olmasa bile ortak noktalarını araştırıyor

The Daily Show’a ev sahipliği yapan Al Franken, eski Senato meslektaşı Lindsey Graham ile Putin’in Trump olmasa bile ortak noktalarını araştırıyor

‘Bu benim sorunum.’

Bir Güney Karolina Cumhuriyetçisi olan Senatör Lindsey Graham, geçen hafta Güney Carolina, Charleston’da düzenlenen Vision 2024 Ulusal Muhafazakarlar Forumu’nda konuştu.

logan cyrus/Agence France-Presse/Getty Images

Bunlar, Senato Cumhuriyetçisi Lindsey Graham’ın kendi hatırasına göre sözleriydi ve eski Demokrat meslektaşı Al Franken, bir erkekler tuvaletinde Franken’in 2016’da yaklaşık bir düzine GOP başkan adayı arasında yer alan Graham’ın sözlerine yanıt verirken, Franken bir Cumhuriyetçi olsaydı oyunu alırdı.

Franken, ertesi yıl kendisini gösteren bir fotoğrafın yayınlanmasının ardından Demokrat arkadaşları tarafından Senato’dan istifa etmesi için baskı gördü. Bir USO turnesinde uyuklayan ve bomba geçirmez yelek giymiş bir oyuncu arkadaşıyla pantomim yapan yakınlık on yıl önce, bu hafta Comedy Central PARAA’da “The Daily Show”a konuk oluyor,
+%5,63

para,
+6.25%.
Pazartesi gecesi Graham’ı konuk etti.

“Cumhuriyetçi Parti’nin Al Franken kanadı sandığınız kadar büyük değil” Graham şaka yaptı2016 yarışında %2 ile “zirveye ulaştığını” da sözlerine ekledi.

2009’dan 2018’e kadar ABD Senatosunda Minnesota’yı temsil eden deneyimli komedyen ve “Saturday Night Live” yazarı Franken, komedi turnesinde sık sık Senato’daki en komik meslektaşının kim olduğunu sorduğunu söyledi. Cevabının, sol eğilimli bir izleyici kitlesi arasında popüler olmadığını kabul ederek bildirdi: Graham.

Bununla birlikte, Graham (aşağıdaki YouTube klibinde 11:58’den başlayarak) eski başkan Donald Trump’ın 2024’te sahip olduğu yasal engellere rağmen, “daha iyi Cumhuriyetçi adaylığı kazanma şansı “iyiden” ve “tekrar başkan olma şansı 50-50”.

İkili, Başkan Joe Biden’ın yeniden seçileceği veya Trump’ın Cumhuriyetçi bir ön seçimden sağ çıkıp art arda olmayan ikinci bir dönem kazanmaya devam edeceğine dair kendi tahminleri üzerine 20 dolarlık bir bahse girdi.

Ukrayna’nın nedensiz, bir yıllık Rus işgaline karşı savunmasına yardım etmenin yalnızca Ukrayna ve Batı tarzı demokrasi için değil, aynı zamanda ABD’nin kendi çıkarları için de iyi olduğu ve Trump ve Florida Valisi Ron DeSantis’in bir başkanlık adaylığı planladığı varsayılan, aksini önermekle yanlış yönlendirilmiştir. “Bu bizim hayati çıkarlarımız için değilse, ne olurdu?” diye sordu.

Franken, ertesi sabah MSNBC’nin “Morning Joe” programında göründü. kendisinin ve Graham’ın arkadaş kaldıklarını gözlemledi – “bir nevi”. Franken’in iyi huylu bir varyasyonuydu. sık tekrarlanan satır başka bir Senato Cumhuriyetçisi olan Ted Cruz hakkında: Cruz’u Senato meslektaşlarının çoğundan daha çok sevdiğini ve ondan nefret ettiğini.

Anahtar Kelimeler (Şubat 2019): Lindsey Graham’ın ‘Lindsey Graham’a ne oldu?’ diye soranlara bir cevabı var.


İlginizi Çekebilir

“Birkaç” Fed yetkilisi, daha fazla faiz artırımına ihtiyaç olmayabileceğini ve Mayıs tutanaklarından çıkarılacak diğer önemli çıkarımları söyledi

Federal Rezerv’in Mayıs ayı politika toplantısının tutanakları, yetkililerin ileriye dönük yol konusunda bölünmüş olduğunu gösteriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: