Anasayfa / Ekonomi Haberleri / ‘SNL’ yıldızı Chloe Fineman, Lorne Michaels’ın kendisine en iyi mali tavsiyeyi verdiğini söyledi

‘SNL’ yıldızı Chloe Fineman, Lorne Michaels’ın kendisine en iyi mali tavsiyeyi verdiğini söyledi

Chloe Fineman’ın hayatını başkaları aracılığıyla yaşadığını söyleyebilirsin.

“Saturday Night Live” oyuncu kadrosu, belki de en çok şu özelliğiyle tanınır: onun izlenimleri Jennifer Coolidge, Reese Witherspoon, Drew Barrymore gibi ünlülerin ve halk figürlerinin Nancy Pelosi ve Timothée Chalamet. Ancak şovdaki çalışmaları – 2019’dan beri “SNL” ile birlikte – çok daha fazlasını kapsıyor. Airbnb ABNB’ye yaptığı şamatalı yaklaşımını hatırlayın,
+%2,74
Sahte bir reklamda hem sunucu hem de konuk oynadığı?

Kaliforniyalı 34 yaşındaki Fineman’ın da “SNL”nin ötesine geçen bir hikayesi var. “Babil” ve “Gelinin Babası” gibi uzun metrajlı filmlerde rol aldı. Ve kısa bir süre önce Anheuser-Busch BUD’a ait alkollü içki bazlı bir seltzer markası olan Nütrl’ü tanıtmak için imza attı.
+%1,62,
ile bir dizi eğlenceli reklam.

Unsur.net geçen hafta işi hakkında soru sormak ve finansal her şeyi üstlenmesini sağlamak için Fineman’a yetişti. İşte o konuşmadan düzenlenmiş alıntılar.

Piyasa İzleme: Nasıl iyi bir izlenim edinirsiniz?

İyi adam: Aman Tanrım, bence ne olursa olsun, bir insanı sevmekten gelir. Belki de aşk onları izlemek gibi bir saplantıya dönüşüyor. Onlara odaklanıyorum ve sonra, ne bileyim, bu cadı olayı gece oluyor ve sonra [the impression] sadece var.

Piyasa İzleme: “SNL”de birlikte çalıştığınız favori sunucu var mı?

İyi adam: Şahsen sunucu sunuculara yöneliyorum, çünkü sahip oldukları yelpazede bir korkusuzluk olduğunu düşünüyorum. Ama sonra “Kahretsin Jack Harlow, ne harika bir bölüm!” Yani gerçekten asla bilemezsin. Her hafta beni şaşırtıyor.

Piyasa İzleme: Bize biraz Nütrl’e nasıl ve neden bulaştığınızdan ve reklamlar için yarattığınız bu karakter Günter’den bahseder misiniz?

İyi adam: Günter hep içimde biraz var oldu. Bir votka sommelier olarak enfes bir tada sahip olan ilginç bir tuhaflık yapmak eğlenceliydi. Ve evet, Nütrl’ü seviyorum ve daha temiz içecekleri seviyorum – votka, seltzer, gerçek meyve suyu [the key ingredients in Nütrl]. Ve meyveyi severim, bu yüzden kesinlikle moralim bozuktu. [to do the campaign].

Chloe Finesman, Nütrl reklamlarında “votka şarap garsonu olarak enfes bir zevke sahip tuhaf bir tuhaf” olarak tanımladığı şeyi tasvir ediyor.

Nütrl

Piyasa İzleme: Şimdiye kadar aldığınız en iyi finansal tavsiye nedir?

İyi adam: Size Lorne’dan gelen en sevdiğim şeyi verebilirim. [Michaels, the longtime producer of “SNL”]. Her zaman paranın yetmediği bir yerde yaşamak istediğini söyledi ki bu çok New York’ta söylenecek bir şey.

Piyasa İzleme: Bu büyüleyici, özellikle de şehirdeki kiraların çok yüksek olduğu bir çağda. Sizce oradaki mantık nedir?

İyi adam: Muhtemelen yapacağımdan 10 kat daha fazla çalışmam için beni motive ettiğini düşünüyorum. Ve çalışmaktan çok mutluyum.

Piyasa İzleme: Neye para harcamaktan nefret edersin?

İyi adam: Demek istediğim, köpeğim az önce bir antika çiğnedi. [leather chair], yani evet, köpeğimin mahvettiği şeylere para harcamaktan nefret ederim. Kesinlikle.

Piyasa İzleme: Yaptığın bir para hatası nedir?

İyi adam: Güneş gözlüğü sorunum var. Bu benim para hatam. Ben güneş gözlüklü bir istifçiyim.

Piyasa İzleme: Favori bir eşya?

İyi adam: Benim köpeğim. O benim hayatımın aşkı. O benim çocuğum, onu rahmimden doğurmuş gibi hissediyorum. Beni bütün tutuyor.

Piyasa İzleme: Hiç emekli olacağını düşünüyor musun?

İyi adam: Öyle düşünmüyorum. Sanırım en mutlu olduğum şey, biraz hastalıklı ve sapkın olan çalışmak. Bu yüzden kesinlikle yapabildiğim sürece yapacağım.

Piyasa İzleme: Son soru: Para almasanız bile yapacağınız iş nedir?

İyi adam: Komedi kesinlikle. Ve [for] sonsuza kadar paramı alamıyordum.


İlginizi Çekebilir

Strateji uzmanı, SVB’ye yenildi, bankalar ucuz ve M&A geliyor

Yatırımcılar, kıyının bu sinir bozucu bankacılık krizinden gerçekten temiz olup olmadığını görmek için saklandıkları yerlerden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: