Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Promosyoncuların fuarı 6 Ekim’de başlıyor

Promosyoncuların fuarı 6 Ekim’de başlıyor

Alanında dünyanın en büyük fuarlarından kabul edilen Kurumsal armağan ve Promosyon Ürünleri (PROMOexpo) Fuarı 06-09 Ekim tarihleri içinde CNR Expo İstanbul Fuar Merkezinde kapılarını açıyor.

Pandemi öncesi ürün tedarikinin mühim kısmını Uzak Doğu’dan gerçekleştiren Asya, Avrupa ve Afrika ülkeleri pandemi döneminde alternatif pazar arayışına girerken; coğrafi konumu, kaliteli ürün ve süratli teslimat noktasındaki çevikliği ile dünya ülkelerini devletimizde düzenlenecek PROMOexpo fuarına çekti.

Promosyon ve hediyelik eşya sektörüne dair her türlü teknolojik yenilikleri, gelişimleri ve fırsatları internasyonal alıcılarla bir araya getirecek olan fuar, yurt içi ve yurt dışından katılım sağlayacak nitelikli kurumları ağırlayacak.

Fuarda teknolojik inovatif promosyon ürünlerinin yanı sıra kişisel bakım ve hijyen malzemeleri, deri, tekstil ve dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, ev gereçleri ve elektronik gereçler benzer halde sektöre ilişik on binlerce ürün sergilenecek. bilhassa son dönemde oldukça talep gören hijyen malzemeleri, iç piyasanın yanında yabancı kurumsal satın almacıların da maksimum tercih etmiş olduğu ürünler içinde olacak.

35 ÜLKEDEN 200’E YAKIN KURUMSAL SATIN ALMACI GELİYOR

Türkiye’nin promosyon ve hediyelik eşya ürünleri sektöründe etkinlik gösteren firmalar, fuar süresince sektör profesyonelleri ile buluşacak ve binlerce tedarikçiyle iş görüşmesi gerçekleştirecek.

Başta İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda olmak suretiyle Avrupa, Asya, Afrika ve Uzak Doğu’daki 35 ülkeden 200’e yakın firmanın kurumsal satın almacısı alım yapmak için PROMOexpo’ da olacak.
Fuarda pandemi periyodunun en mühim malzemeleri olan maske, eldiven ve dezenfektanın yanı sıra deri-tekstil, dekorasyon ürünleri, ofis malzemeleri, kırtasiye, seramik, el aletleri, elektronik gereçler, oyuncaklar, şarj aletleri benzer halde on binlerce promosyon ve hediyelik eşya ürünü sergilenecek.

2022’NİN PROMOSYON SİPARİŞLERİNİ VERECEK

Kamu ve hususi sektör müesseselerinin karar verici ve satın almacıları, ürün seçmek ve sipariş vermek için PROMOexpo’ da yerini alacak. Hem iç piyasa hacmini hem de ihracat oranını artıracak olan fuarda alıcılar, 2022 yılının promosyon siparişlerini verecek.

Yerli ve yabancı alıcılar, klasik ve teknolojik promosyon ürünlerin yanı sıra fuarda kişi ve kurumlara hususi ürün ve tasarımları yakından araştırma fırsatı bulacak. ek olarak fuar süresince alım heyetleri için hususi olarak tasarlanan B2B alanlarında, katılımcı ve ziyaretçiler içinde ikili iş görüşmeleri de gerçekleşecek.

PROMOexpo fuarı 9 Ekim Cumartesi gününe kadar açık duracak.


İlginizi Çekebilir

Fed yetkililerinin faiz indirimlerinin zamanlamasını ertelemeye devam etmesiyle petrol fiyatları düştü

Petrol vadeli işlemleri Cuma günü düştü ve bir başka Fed yetkilisinin yakın vadeli faiz indirimi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.