Anasayfa / Ekonomi Haberleri / NY Post: Jeff Bezos’un NFL’nin Washington Komutanları için teklif vermesi diğer teklifler yetersiz kaldığı için engellendi

NY Post: Jeff Bezos’un NFL’nin Washington Komutanları için teklif vermesi diğer teklifler yetersiz kaldığı için engellendi

Kaynaklar The Post’a verdiği demeçte, Washington Commanders’ı satın almak için yapılan en yüksek teklifler, sahibi Dan Snyder’ın 6 milyar dolarlık kesintisinin çok gerisinde kalırken, milyarder Jeff Bezos kenara çekilmek zorunda kaldı.

Duruma yakın kaynaklar, kimliği belirsiz bir teklif sahibinin bu haftaki son tarihe kadar yaklaşık 5,5 milyar dolarlık bir teklifle geldiğini ve bunun 76ers ve Devils’in sahibi Josh Harris’in teklif ettiği miktara benzer olduğunu söyledi.

Değeri 100 milyar doları aşan Bezos’un, Snyder tarafından Amazon AMZN aracılığıyla özel müzayedeye girmesi engellendi.
-2.42%
Kaynaklar, kurucunun katılmak istediğini söyledi.

Bezos ve Snyder yorum için aramalara cevap vermedi. Harris yorum yapmaktan kaçındı.

Post’un daha önce bildirdiği gibiSnyder, Snyder’ı iddia eden bir dizi ifşa yayınlayan Washington Post’un sahibi Bezos’a kin besliyor. etkin seks tacizi kötü niyetli NFL franchise’ında.

Raporlar, NFL’nin Snyder’a takımı satması için baskı yapmasına yol açtı. Ancak Snyder istediği fiyatı alamayınca, 1999’da o zamanlar rekor olan 800 milyon dolara satın aldığı Washington’daki hakimiyetini sürdürmeye karar verebilir.

“O bir eşek ve bundan vazgeçmek istemeyebilir” A Kaynak, satışı yakından izlediğini söyledi.

Bezos, satış sürecini sessizce takip etti. bu hafta, o bir teklifi araştırmak için bir yatırım bankası tuttu ekip için, Washington Post bildirdi.

Ama gerçek şu ki Bezos, Allen & Co. ile aylardır çalışıyor ve uzun zamandır ilgileniyor, duruma yakın iki kaynak söyledi.

” demek istiyor [to the NFL] Biz burada değildik demesinler” dedi satışı yakından izleyen kaynak.

NFL sahipleri henüz Snyder’a Bezos’a satması için baskı yapabilir, böylece bu tüm takımların değerini yükseltir.

Kaynaklar, Snyder’ın çocukken desteklediği takımdan nihayet ayrılıp ayrılmayacağına ilişkin kararın 26 Mart’ta başlayan yıllık sahipler toplantısında verilmesinin beklendiğini söyledi.

Bu raporun bir versiyonu NYPost.com’da yayınlandı.


İlginizi Çekebilir

Ilımlı bir hava istiyoruz ve dağlardan bir saat uzaklıkta ve kumsala üç saatten az mesafede yaşıyoruz — nerede emekli olmalıyız?

Eşim ve ben 57 yaşındayız ve beş yıl içinde emekli olmayı düşünüyoruz. İşte bir yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: