Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Konuşmaların, röportajların ve fotoğrafların yer aldığı yeni Steve Jobs kitabı ücretsiz olarak indirilebilecek

Konuşmaların, röportajların ve fotoğrafların yer aldığı yeni Steve Jobs kitabı ücretsiz olarak indirilebilecek

Apple’ın kurucusu Steve Jobs, 2011’de vefat ettiğinden beri ilham vermeye devam ediyor. Aslında daha bu hafta, Tim Cook — Apple’ın AAPL’si,
+%0,55
şu anki CEO – selefinden öğrendiği hayat dersleri üzerine bir GQ röportajında ​​derin derin düşündü.

Ve şimdi, Jobs’ın 2011’de henüz 56 yaşındayken yarıda kesilen hayatı hakkındaki bilgeliğine ve düşüncelerine yakından bakmak isteyen herkes, 11 Nisan’da kişisel yazışmalarının, konuşmalarının ve röportajlarının derlenmiş bir koleksiyonunu indirebilecek. – ücretsiz.

“Hakkında yazılar yazıldı ama bu aslında onun yazısı ve eseri.”

“Harika Bir Şey Yapın: Kendi Sözleriyle Steve Jobs” Salı gününden itibaren halka ücretsiz olarak çevrimiçi olarak sunulacak. Merhum Apple kurucusunun eşi Laurene Powell Jobs, şunları söyledi: Washington post ölümünden sonra yazılan bir anı ile bir karalama defteri arasındaki bu geçiş, insanların ölümünden 11 yıl sonra doğrudan kocasından haber almasının bir yolu. Gazeteye “Onun hakkında yazıldı, ama bu aslında onun yazısı ve işi” dedi. “Yani aracı yok.”

Arşivlerden: Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs hayatını kaybetti

Koleksiyonun adı, Jobs’ın 2007’de ilk iPhone’u piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra Apple’da yapılan bir şirket içi toplantıda söylediği bir sözden geliyor: “İnsanların insanlığın geri kalanına takdirlerini ifade etme yollarından biri, harika bir şey yapmak ve ortaya koymaktır. orada,” dedi.

bu Steve Jobs ArşiviKitabı yayınlayan , kitabı “dünyanın en yaratıcı girişimcilerinden birinin hayatına ve işine nasıl yaklaştığına dair benzersiz bir pencere” olarak tanımlıyor. Apple Books ve Steve Jobs Archive web sitesinde yayınlanacak.

Site, kitabın Jobs’ın “çocukluğu, Apple’ı piyasaya sürmesi ve Apple’dan atılması, Pixar ve NeXT ile geçirdiği zaman ve her şeyi başlatan şirkete nihai dönüşü” hakkındaki bakış açısını paylaşacağını söylüyor. İçerik, Jobs’ın kendisine e-postayla gönderdiği notlardan ve taslaklardan (bazıları “iPad’imden gönderildi” ile biter) ve ayrıca mektuplardan ve konuşmalardan, röportajlardan ve fotoğraflardan – ön kapak olarak kullanılan Polaroid resmi gibi – alınmıştır. Smokinli, papyonlu genç bir Steve Jobs’u gösteriyor.

Ücretsiz, genel sürüm dijital olarak indirilebilir. Apple ve Disney DIS için bazı fiziksel kopyalar üretilirken,
+%0,06
Washington Post çalışanları, bu formatın halka satılmayacağını bildirdi.

Jobs, bugün dünyanın teknolojiyi kullanma şeklini şekillendirmeye yardımcı olan, Apple Inc.’i iflasın eşiğinden döndürerek 1 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşan ve daha sonra 2 trilyon doları aşan ilk ABD şirketi olan bir Silikon Vadisi devrimcisiydi. Jobs kapsamında Apple, dünyanın müzik dinleme, internette gezinme ve iletişim kurma biçimini değiştiren iPod ve iPhone gibi elde taşınan cihazları başlattı ve iPhone ve iPad’de görülen dokunmatik ekran teknolojisine öncülük etti. Unsur.net, Jobs’ı 2010 yılında On Yılın CEO’su seçti.


İlginizi Çekebilir

“Birkaç” Fed yetkilisi, daha fazla faiz artırımına ihtiyaç olmayabileceğini ve Mayıs tutanaklarından çıkarılacak diğer önemli çıkarımları söyledi

Federal Rezerv’in Mayıs ayı politika toplantısının tutanakları, yetkililerin ileriye dönük yol konusunda bölünmüş olduğunu gösteriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: