Anasayfa / Ekonomi Haberleri / J&J, talk anlaşması umutlarını güçlendirdi, ancak Western Alliance Bancorp, bölgesel banka korkuları canlandıkça kayıyor

J&J, talk anlaşması umutlarını güçlendirdi, ancak Western Alliance Bancorp, bölgesel banka korkuları canlandıkça kayıyor

İşte Çarşamba gününün en büyük hareketliliklerinden bazıları: Johnson & Johnson daha sıkı ama C3.ai son kayıplarını artırıyor.

Stok kazananlar:

 • Johnson ve Johnson
  JNJ,
  +%1,05
  şirket, talk pudrasının kansere neden olduğu iddiasıyla ilgili yaklaşık 9 milyar dolarlık anlaşmayı açıkladıktan sonra, hisse senetleri piyasa öncesi işlemlerde %3 artış gösteriyordu.

 • Kahve perakendecisindeki hisseler Hollandalı Bros
  BROS,
  +%0,56
  Wedbush hisse senedini sıfırdan daha iyi performansa yükselttikten sonra %3 arttı. Analistler, şirketin düzeltilmiş FAVÖK rehberliğinin muhafazakar olduğuna inandıklarını söylediler.

Hisse senedi düşürücüler:

 • Batı İttifakı Bancorp
  WAL,
  -%3,76
  JP Morgan CEO’su Jamie Dimon’un karamsar yorumlarının ardından bölgesel bankacılık sektörü yeniden baskı altına girdiğinden hisse senetleri %5’ten fazla değer kaybetti.

 • C3.ai
  yapay zeka,
  -26.34%
  Açığa satış şirketi Kerrisdale Capital yapay zeka yazılım şirketinin denetçilerine gelir ve marjları abartması da dahil olmak üzere bir dizi muhasebe usulsüzlüğü iddiasında bulunan bir mektup yayınladıktan sonra, hisse senedi %3 düşerek Salı günkü %26’lık düşüşe eklendi.

 • Walmart
  WMT,
  -%0,98
  Perakendeci, Ocak ayında sona erecek olan 2024 mali yılının tamamı için hisse başına düzeltilmiş kazancın 5,90 ila 6,05 ABD Doları arasında olmasını beklediğini açıklamasının ardından %1 düştü. Ancak bu, FactSet’in derlediği analist tahmini olan 6,11$’dan daha düşük.


İlginizi Çekebilir

Güneş ışığının sizi mutlu etmesinin gerçek nedeni: D vitamininin faydaları sizi şaşırtabilir

D vitamini, sağlığımızı çeşitli şekillerde geliştiren temel bir mikro besindir. Kemiklerimizden kaslarımıza, sinirlerimize ve hatta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: