Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Hareket halindeki hisse senetleri: AMC ve APE hisse senetleri zıt yönlere yönelirken, Etsy yükseltmeden yararlanıyor

Hareket halindeki hisse senetleri: AMC ve APE hisse senetleri zıt yönlere yönelirken, Etsy yükseltmeden yararlanıyor

İşte Salı günü piyasa öncesi ticarette daha büyük ve daha aktif hisse senetleri:

Stok kazananlar:

Etsy Inc.
ETSY,
+2.23%
hisseleri, Piper Sandler analistlerinin e-ticaret pazarını nötrden fazla ağırlığa yükselttikten ve yıllık genç anketinin Z Kuşağı tüketicisi ile ivme kazandığını bulduğunu söylemesinden sonra %3,6 arttı.

Daha fazlası için: Gençler, Etsy’yi favori bir site olarak adlandırıyor ve analist, satın almak için hisse senedini hemen yükseltiyor

Cardlytics Inc. CDLX’i paylaşır,
+%82,35
dijital reklam şirketi üç aylık tahminini yükselttikten sonra %30’dan fazla ralli yaptı. Cardlytics şimdi ilk çeyrek için 63.5 milyon $ ila 66.5 milyon $ gelir beklerken, önceki görünümü 54.0 milyon $ ila 63.0 milyon $ idi.

ServiceNow Inc.’in ŞİMDİ hisse senedi,
+2.29%
Bir analiste göre, Baird’den Rob Oliver yazılım stokunu daha iyi performans gösterecek şekilde güncelledikten ve “dayanıklı ve dayanıklı” büyüme potansiyelinin şirketi mevcut iklim için iyi konumlandırdığını söylemesinden sonra %3,3 arttı.

Hisse senedi düşürücüler:

İlk Cumhuriyet Bankası’nın hisse senedi FRC,
-%5,55
%6,4 düştü JP Morgan Chase
JPM,
-%1,64
CEO Jamie Dimon, Silicon Valley Bank ve Signature Bank’taki son patlamaların henüz bitmemiş bir bankacılık krizini ateşlediğini söyledi. Dimon onunkini kullandı hissedarlara yıllık mektup bankacılık sisteminin karşı karşıya olduğu mevcut zorlukların 2008’deki kadar kötü olmadığına işaret etmek için. Zions Bancorp.
SION,
-5.65%
%5 düştü.

AMC Eğlence Holding A.Ş.
AMC,
-23.19%
hisse senedi, sinema salonu işletmecisinin Pazartesi günü hisse senedi dönüştürme konusunda bir hissedar davasını çözmeyi kabul ettiğini açıklamasının ardından %21 düştü. Anlaşma, AMC’nin AMC Tercih Edilen Sermaye
MAYMUN,
+%11,82
birimleri adi hisse senetlerine dönüştürün, 10’a 1 ters hisse bölünmesiyle devam edin ve sermaye artırın. APE hisseleri %20 arttı.

hisseleri Virgin Orbit Holdings Inc.
VORB,
-27.63%
Roket fırlatma sağlayıcısının 11. bölüm iflas koruması için başvuruda bulunması ve bir satış isteyeceğini söylemesinin ardından %21 düştü. Çoğunluğu Richard Branson’ın sahibi olduğu Virgin Group’a ait olan şirket, Ocak ayındaki başarısız başlatmanın ardından fon bulamama nedeniyle geçen hafta personelinin çoğunu işten çıkaracağını söyledi. Uzay uçuşu grubunun hisseleri Virgin Galaktik Holding A.Ş.
SPCE,
-11.47%
%10 düştü.

Stratasys Ltd.’nin stok SSYS,
-2.66%
Nano Dimension Ltd. NNDM’den güncellenmiş, talep edilmemiş, bağlayıcı olmayan bir devralma teklifi aldığını açıkladıktan sonra %3,3 düştü,
+%0,52
Stratasys’in halihazırda sahip olmadığı hisselerini tanesi 20.05$’a nakit olarak satın almak. Şirket Pazartesi günü yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun Nano Dimension’ın geçen hafta yapılan ve hisse başına 19.55 $’lık nakit hisse için önceden istenmeden yapılan tasfiye teklifini oybirliğiyle reddettiğini söyledi.

C3.ai Inc.’in hisse senedi AI,
-25.07%
açığa satış yapan bir satıcının yazılım şirketini alenen suçlamasının ardından rekor düzeydeki en büyük günlük düşüşüne doğru daldı muhasebe ve açıklama usulsüzlükleri. C3 hisselerinin değerinin düşeceğine dair iddiasını kamuya açıklayan Kerrisdale Capital Management, C3.ai’nin denetçisi Deloitte’a muhasebe ve açıklama konularını vurgulamak için doğrudan bir mektup gönderdiğini söyledi. C3 iddiaları reddetti.

Mikrokapak VBI Aşıları A.Ş. hisseleri, işletme maliyetlerini ve çalışan sayısını %30’dan %35’e düşürecek ve ters hisse bölünmesi gerçekleştirecek bir yeniden yapılanmanın parçası olarak çabalarını hepatit B’ye odaklamayı planladığını söyledikten sonra %45,8 değer kaybetti. Cambridge, Mass. merkezli VBI, 12 Nisan’da bölünmüş olarak ayarlanmış bir temelde işlem görmesini sağlayacak 30’a 1’lik bir ters hisse senedi bölünmesini etkileyeceğini söyledi.


İlginizi Çekebilir

İspanya başbakanı, yerel ve bölgesel sonuçların zedelenmesinin ardından yaz başında erken seçim çağrısında bulundu

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez Pazartesi günü yaptığı açıklamada, partisi Sosyal Partisi’nin yerel ve bölgesel oylamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: