Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Gelir Belgesiz Ev – Arsa – Araç ve İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır

Gelir Belgesiz Ev – Arsa – Araç ve İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır

Gelir Belgesiz Ev – Arsa – Araç ve İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır

Her vatandaşın evi, işi, arabası ile alakalı masrafları olabilir. Günlük hayatın hem güzel yanları hemde maddi anlamda zorlukları olan düğün, nişan, sünnet, okul, sıhhat gibi bir çok sebepten ötürü insanların paraya gereksinimi olabilmektedir. Bu gereksinimleri karşılamak içersinde ise en süregelen ve en çok sarfedilen teknik olan kredi çekmek amacıyla müracaat yapılmaktadır. Bankalar en rahat borç alınan ve en itimat edilir işletmeler olmasından ötürü ülkemizde binlerce şahıs kredi müracaatında bulunmaktadır.

Müşterilerine gelir belgesi olmadığı durumda ve kefilsiz kredi verebilen oldukça fazla banka vardır. Bu bankaların fazlası ise kredi verirlerken birtakım belgeler istemektedirler. Bu belgelerin en başında ise gelir belgesi gelir. Gelir belgesiz kredi almakta tabiki mümkündür belli limitler çerçevesinde.

Gelir belgesi olmaksızın kredi kullanmak amacıyla de kefil istemektedirler. Ancak kefil bulabilmek o kadar da basit değildir. Sonuç olarak kefiliniz ve gelir belgeniz yoksa yinede belli bir limite kadar kredi alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki listemizde verdiğimiz bankaları tercih edebilirsiniz. Her banka kefilsiz ve gelir belgesiz kredi vermediği için bu bankalar ile vakit kaybetmek istemezsiniz. O yüzden doğru bankaları tercih etmek adına listemize göz atmanızı öneriyoruz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Listesi

Bankalar değişik nedenlerden ötürü kredi çekemeyen, adının kara listede olması ve kredi notunun düşük olmasından, gelir belgesinin olmamasından kaynaklanan sebepler ile bir çok müşteri kaybetmişler ve bir çok insanda kredi kullanamadıkları amacıyla mağdur olmuşlardır. SGK’lı çalışanların ve emeklilerin tüketici kredisini maaş aldıkları bankadan çekmek istemeleri halinde genellikle problem olmaksızın kredi kullanabilmektedirler.

Bankaya gitmeden evvelce kesinlikle alttaki listeye bir göz atmalısınız.

DENİZBANK

ODEABANK

AKBANK

İŞBANK

GARANTİ BANKASI

VAKIFBANK

ZİRAAT BANKASI

HSBC BANKASI

Daha Fazla Bilgi İçin: krediverenbanka.net


İlginizi Çekebilir

Paranın icadından önce ne vardı ?

Paradan Önce Ne Vardı? Paranın icat edilmesinden önce geçerli ticaret yöntemi takas yöntemiydi. İnsanlığın var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: