Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Ford, seçkin Bronco sahiplerine araçlarını kullanmamalarını söylüyor

Ford, seçkin Bronco sahiplerine araçlarını kullanmamalarını söylüyor

Seçili Ford F için bir geri çağırma kararı verildi,
-4.40%
Bazıları halihazırda müşterilerin elinde olan ve bazıları teslim edilmeyi bekleyenler de dahil olmak üzere Bronco SUV’lar.

Geri çağırma, 2023 Bronco Wildtrak ve 2022 Bronco Raptor modelleriyle ilgili ve sorun, direksiyon dişlisinin çatlamış olabilecek bir parçasıyla ilgili ve sürücünün direksiyonu çevirme yeteneğini etkileyebiliyor. Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi’ne (NHTSA) sunulan bir rapor.

Rapor, “bu endişeyle ilgili herhangi bir kaza veya yaralanma raporu olmadığını” söyledi. Rapora göre, geri çağırmadan toplam 343 araç etkilendi.

Unsur.net’a yapılan açıklamada Ford şunları söyledi: “3 Mart’ta, etkilenen 58 müşteriye proaktif olarak ulaştık ve onları bilgilendirdik. Olumsuz araçlarını kullanabilmeleri ve onlara kiralık araç seçeneği sunabilmeleri. Başka bir ~280 [vehicles] bayilerde veya fabrikamızda tutulmakta ve müşteri eline geçmeden onarılacaktır.”

Ford, etkilenen 58 müşterinin çoğunun “artık kiralık araçlarda olduğunu ve biz konuşurken araçlarını tamir ettirdiklerini” ekledi.

Ford Bronco serisi oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ford, 2022’de müşterilerine 97.315 Bronco SUV teslim etti. bir Fox News raporusatılan sayının “üretim kısıtlamaları olmasaydı daha yüksek olabilirdi” dedi.


İlginizi Çekebilir

Pope Francis calls for ‘ethical reflection’ on AI

Pope Francis is concerned about artificial intelligence and whether it will be used for good …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: