Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Dünyadaki En Büyük Blockchain Olaylarından Biri; Consensus 2018

Dünyadaki En Büyük Blockchain Olaylarından Biri; Consensus 2018

Dünyadaki En Büyük Blockchain Olaylarından Biri; Consensus 2018

Merhaba Mangır takipçileri, bugünkü yazımızda Blockchain adına önemli bir olaydan Consensus 2018’den bahsedeceğiz.

Consensus 2018, New York’ta 14-16 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek. Kripto endüstrisinin içinde ve dışında birçok önde gelen isim de dahil olmak üzere 4.000’den fazla kişi katılacak.

Consensus, endüstri uzmanlarının blok zincirinin geleceğini tartışmak için bir araya geldiği, önde gelen bir dünya blok zinciri olayıdır. New York’ta 14-16 Mayıs’ta New York Hilton Midtown’da büyük bir blockchain teknoloji zirvesi olacak.

Bu zirvenin 250’den fazla konuşmacı ve yatırımcılardan endüstri liderlerine ve finans kurumlarına kadar uzanan 4000’den fazla katılımcısı olacak. Büyük konuşmacılardan bazıları: Jeremy Allaire, Circle Internet Financial CEO’su, Nicolas Bacca, Ledger CTO, James Bullard, St. Louis Merkez Bankası Başkanı ve CEO’su, Jack Dorsey, Kurucu Ortak, CEO, Square, Charlie Lee, Creator ve Litecoin Genel Müdürü, Brian Quintenz, ABD Commodities Futures Trading Komisyonu Komiseri, birden fazla haber masasından muhabirler, birçok kurucu / CEO’su çok sayıda kripto paradan ve farklı endüstrilerden diğer önemli isimler.

Tüm bu parlak akıllar, katılımcıların birlikte çalışabilirlik, düzenleyici uyumluluk uygulamaları, hükümet içinde blok zincir kullanımı ve diğer önemli konular gibi önemli konularla ilgileniyor.

2017’de bu zirvede 2.700’den fazla katılımcı (% 35 yöneticiler), 125’den fazla konuşmacı ve 80’den fazla sponsor vardı. Son birkaç yılda Consensus’a katılım gerçekten patladı. İlk etkinliğe yaklaşık 400 katılımcı katıldı. Bu yıl 4.000’i aştı. Dünyadaki en büyük blockchain olaylarından biridir.

Bu zirve coinler, tokenler ve ICO’ların yaklaşan haberlerini yayınlamalarını sağlamak için büyük bir platform oluşturuyor. Geçtiğimiz yıl tüm iyi haberler ile toplam piyasa değeri, olayın sonunda (yaklaşık% 20 artış) yaklaşık 75 milyar dolardan 90 milyar dolara çıktı.

Kripto her zaman tahmin edilemezken, fiyattaki başka bir sorun da söz konusu değil. Güncellemeler ve özetler için zirvede ve sonrasında tekrar kontrol edin.


İlginizi Çekebilir

Strategist who called 2023 U.S. stock rally says S&P 500 will go nowhere for rest of 2023, and likely in 2024 too

A strategist who anticipated the 2023 rally says he expects stocks to go nowhere for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: