Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Deutsche Bank, satın almak için üç taşıyıcıyı yükselterek, havayolu kârlarının yükselmeye hazır olduğunu söylüyor

Deutsche Bank, satın almak için üç taşıyıcıyı yükselterek, havayolu kârlarının yükselmeye hazır olduğunu söylüyor

Deutsche Bank, Cuma günü üç Avrupalı ​​taşıyıcıyı satın almak üzere yükseltirken, havayollarının ilk çeyrekte para kaybedeceğini, ancak oradan elde edilen kârın daha da artacağını söyledi.

Deutsche Bank, Air France-KLM, International Consolidated Airlines Group ve Deutsche Lufthansa’yı satın almaktan alıkoyacak şekilde yükseltti ve Alman havayolunun en iyi seçim olduğunu söyledi.

Air France-KLM AF,
+%3,41
ve Lufthansa LHA,
+2.23%
hisselerinin her biri %3 yükseldi ve International Airlines Group IAG,
+2.38%
hisseleri %2 yükseldi.

Jaime Rowbotham liderliğindeki analistler, ağ havayolu kârlarında eskisinden çok daha hızlı bir iyileşme için alan olduğunu söylüyor. Getiriler veya ortalama ücretler, dördüncü çeyrekte yumuşamadan önce, yılın ilk dokuz ayında kriz öncesi seviyelerin %20 üzerinde seyretmeye devam edecek. Analistler ayrıca spot piyasada jet yakıtı düşerken euronun değer kazanması nedeniyle yakıt maliyetlerinin düşeceğini söylüyor.

Havalimanlarındaki aksamalar, hava trafik kontrol sorunları ve potansiyel işçi sendikası faaliyetleri nedeniyle yakıt dışı birim maliyet hedeflerine ulaşmanın zor olacağını kabul ediyorlar.

Bu yılki yeni işletme karı tahminleri Lufthansa’da %32, Air France-KLM’de %7 ve IAG’de %16 artırıldı.


İlginizi Çekebilir

İspanya başbakanı, yerel ve bölgesel sonuçların zedelenmesinin ardından yaz başında erken seçim çağrısında bulundu

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez Pazartesi günü yaptığı açıklamada, partisi Sosyal Partisi’nin yerel ve bölgesel oylamalarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: