Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Chris Rock’ın canlı Netflix özel programının Will Smith Oscar tokatına sert gitmesi bekleniyor

Chris Rock’ın canlı Netflix özel programının Will Smith Oscar tokatına sert gitmesi bekleniyor

Dünyayı şok eden Oscar tokatının üzerinden neredeyse bir yıl geçti ve Chris Rock’ın Will Smith’e sallanmaya geri dönmeye hazır olduğu bildiriliyor. (Sözlü olarak, yani.)

Netflix NFLX,
+%1,06
yayın yapıyor ilk canlı etkinliği olan “Chris Rock: Selective Outrage” Cumartesi günü Doğu saatiyle 22:00’de (Pasifik saati ile 19:00). Rock ve Netflix, Eylül 2021’de özel canlı yayın yapmayı taahhüt etti. Wall Street Journal bildirdi. Gösteri, Rock’ın 2016’da yayın hizmetiyle 40 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladığında taahhüt ettiği iki Netflix komedi özel programından ikincisi.

58 yaşındaki Rock, geçen yılki Oscar töreninde, Smith’in Rock’ın “Ali” aktörünün karısı Jada Pinkett Smith hakkında yaptığı bir şakaya sahneye çıkıp Rock’ın suratına tokat atarak yanıt verdiği olay hakkında büyük ölçüde sessiz kaldı. Ancak Rock’ın merakla beklenen canlı yayınının, herhangi bir yumruk atmayacağı gece olması bekleniyor.

“Yedi saniyelik gecikme düğmesi bir gece izin veriyor: Chris Rock Netflix’e geri döndü ve size ne düşündüğünü… canlı olarak anlatmaya hazır.” akış hizmeti diyor ana etkinlik için tanıtımlarından birinde.

Arkana bak: Az önce ne oldu?!? Will Smith, karısıyla ilgili Oscar şakası üzerine Chris Rock’a tokat attı

Rock’ın ayrıca, Smith’in önümüzdeki 10 yıl boyunca törenden ve tüm Akademi Ödülü etkinliklerinden men edilmesine neden olan Oscar olayını ele alan test sürüşü materyali olduğu bildirildi – ve şimdi prime time için hazır görünüyor. Özel bölümün adı, “Seçici Öfke”, Smith’in biraz Rock’ın, tesadüfen canlı Netflix etkinliğinin yapıldığı Baltimore’s Hippodrome Theatre’da 17 Şubat’ta düzenlediği gösteri de dahil olmak üzere, son Ego Death dünya turunda yaptığı bir şeyi anımsatıyor. bu hafta sonu düzenlendi. A Baltimore Sun muhabiri 17 Şubat gösterisine katılanlar, Rock’ın “Will Smith seçici öfke uyguluyor” dediğini söyledi ve “Bilen insanlar, bilirler ki s – benimle hiçbir ilgisi yok.”

Rock ayrıca kısa süre önce izleyicilerinden birine Apple TV+ AAPL “Emancipation” izlediğini söyledi.
+%3,51
Smith’in bir köleyi oynadığı film, “sadece onun kırbaçlanmasını izleyebilmek için” New York Post bildirdi. Bu ısırıcı malzemenin, Rock’ın Netflix özel programında yer alması bekleniyor.

Baltimore Sun muhabiri de dahil olmak üzere Rock’ın son programlarından bazılarına katılan kişiler, Smith’in evliliğinde sadakatsizlik raporlarından da bahsettiğini söylüyor. “Hepimiz aldatıldık. Onu, onun beni incittiğinden çok daha fazla incitmişti. Çay dökmediğimi herkes biliyor” dediği aktarılıyor Rock. “Will için çok üzüldüm, onu arayıp taziyelerimi iletmeye çalıştım. Benden başka herkes ona sürtük diyordu. Ama kimi vuruyor? Ben.”

Will Smith (sağda), 27 Mart 2022’de 94. Oscar Ödülleri sırasında sahnede Chris Rock’a tokat attı.

Getty Images aracılığıyla AFP

Smith halka açık bir özür videosu yayınladı geçen Temmuz, “Chris’e ulaştım ve geri gelen mesaj onun konuşmaya hazır olmadığıydı. Ama geldiğinde elini uzatacaktır.”

Devam etti, “Bu yüzden sana diyeceğim Chris, senden özür dilerim. Davranışım kabul edilemezdi ve ne zaman konuşmaya hazır olursan buradayım. Ben insanım ve bir hata yaptım ve kendimi bir parça olarak düşünmemeye çalışıyorum…”

İlgili: Will Smith, Oscar’da Chris Rock’a tokat atarken ‘Kaybettim’ itirafında bulundu

Cumartesi günü Rock’ın canlı şovunu nasıl izleyeceğinizi mi merak ediyorsunuz?

İzlemek için bir Netflix hesabına ihtiyacınız olacak. Doğu saatiyle 21:30’da (Pasifik 18:30) başlayacak olan ön gösteriye komedyen ve aktör Ronny Chieng ev sahipliği yapacak ve Arsenio Hall, Leslie Jones’tan oyuncular yer alacak. ve Deon Cole’un yanı sıra Jerry Seinfeld, Sarah Silverman, Amy Schumer ve Cedric the Entertainer gibi komedi ikonlarından mesajlar. Kırmızı bir “Canlı İzle” oynatma düğmesi Doğu saatiyle 21:20’de (Pasifik 18:20) Netflix’te kullanıma sunulacak, böylece aboneler “Gösteriden Önceki Gösteri” başlamadan önce bir bekleme odasına katılabilir.

Ön gösterimin ardından, “Chris Rock: Selective Outrage” Doğu saatiyle 22:00’de (Pasifik 19:00) başlayacak. Netflix diyor “Netflix’te izlemek için tıklayabileceğiniz diğer herhangi bir film veya dizi gibi görünecek.” Ancak özel etkinlik boyunca duraklatabilir ve geri sarabilir ve ayrıca Rock’ın canlı setinde şu anda tam olarak bulunduğu yere atlayabilirsiniz. Özel etkinlik, canlı etkinliğin hemen ardından yayınlanmak üzere de kullanılabilecektir.

David Spade ve Dana Carvey’in (“The Show After the Show” olarak adlandırılan) yer aldığı bir postshow renkli yorumlar sunacak.


İlginizi Çekebilir

Bed Bath & Beyond hisse senetleri, satış sonrası düşük uyarı ve büyük hisse arzı nedeniyle rekor kırdı

Bed Bath & Beyond Inc. BBBY’nin Hisseleri, -26.23% Perşembe günü, sorunlu ev eşyaları perakendecisinin büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: