Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Casper Excalibulur’un ilk tecrübe mağazası Forum İstanbul AVM’de açıldı

Casper Excalibulur’un ilk tecrübe mağazası Forum İstanbul AVM’de açıldı

[ad_1]

Bilgisayardan tablete, akıllı telefondan monitöre, oyun bilgisayarından aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede ürün sunan Türkiye’nin teknoloji markası Casper, ilk tecrübe mağazasını Forum İstanbul AVM’de açtı.

İlerleyen süreçlerde tüm büyük şehirlerde tecrübe mağazalarıyla hizmet vermeyi planlayan Casper, bilgisayar konfigüre etmenin en güvenli halini tüketicileriyle buluşturmayı hedefliyor.

İHTİYACA GÖRE MAĞAZADA KONFİGÜRE EDİLEBİLECEK

Casper’ın, kendi tecrübe mağazasında konfigürasyon hususi durumunu ortaya çıkararak, bilgisayar toplamanın en güvenli halini tüketicilerine ulaştırmayı amaçladığını belirten Casper Pazarlamadan Sorumlu Kurumsal İletişim Direktörü Ahmet Beliktay şu ifadeleri kullandı: 

“Casper, perakende kanallarda talep gören ve sevilen bir marka. Mağazamızda öteki Excalibur ürünlerimizde olduğu benzer halde yaşam boyu performans garantisine ek olarak birçok içinde ne olduğu de tüketicimize ulaştıracağız.” ifadelerinde bulunuyor. Beliktay, “İletişim hedefimiz, tecrübe mağazasını markamızın tüketicileri ile buluşma noktası haline getirmek. Pandemi süreci de müsaade ederse tüm büyük şehirlerde olmayı amaçlıyoruz. Mağazamızda telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan aksesuarlara kadar tüm Casper ve Excalibur ürünleri ve modelleri içeriyor. Tüketiciler tüm ürünleri mağazada deneyimleyebilecek, uzman satış danışmanlarıyla yüzlerce seçenek arasından ürünleri konfigüre edebilecek. Web internet sitemizdeki her konfigürasyonu, mağazadaki teknoloji danışmanımız ile beraber oluşturabilecek ve sipariş verebilecek.” 

[ad_2]

İlginizi Çekebilir

IMF Başkanı Georgieva ifade verecek

IMF İcra Kurulu’nun, soruşturma kapsamında bu hafta içinde Başkan Georgieva ve Dünya Bankası bünyesindeki araştırma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: