Anasayfa / Alışveriş / YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcılarına daha güzel hizmet verebilmek ismine devir dönem yenilikler getiriyor. Kullanışlı arayüzü ve ağır içeriğiyle de kullanıcıların en büyük tercihi olan platform, abonelerine bu kere de fiyatlı üyeliklerde ödeme kolaylığı sunmak için kolları sıvadı.

Yıllık Aboneliklerde son indirim günü 23 Ocak

YouTube, yeni Premium abonelik fiyatlarını açıkladı. Platform, birinci defa yıllık abonelik fiyatlandırma hizmetini sundu. Ayrıyeten muhakkak ülkelerde 23 Ocak’a kadar özel indirim bulunuyor. ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya’da bu tarihe kadar ülkelere özel sunulan indirimli yıllık abonelikler geçerli olacak.

Özel yıllık abonelik teklifinden Türkiye de yararlanıyor. YouTube, 23 Ocak tarihine kadar yıllık abonelik fiyatını 152,99 tl olarak belirledi. Platform, teklifleri hem yeni hem de mevcut kullanıcılar için geçerli kılıyor. Platformun aylık abonelik fiyatlandırması ise 16,99 tl olarak sunuluyor. Bu abonelikte öncelikle birinci ay fiyatsız deneme mühleti veriliyor.

YouTube Premiumda aile programı kullanmak isteyen kullanıcıların aylık olarak 25,99 tl fiyat vermeleri gerekiyor. Bu üyelik kapsamında da birinci ay fiyatsız olup, 5 bireye kadar kullanıcı sayısı kabul ediliyor. Son olarak öğrenci programı kapsamında uygun kullanıcılar tekrar birinci ay fiyatsız olarak 9,99 tl aylık ödeme fiyatı ile platformun içeriklerinden faydalanabilirler.


İlginizi Çekebilir

Meta’da skandal: Instagram, taciz karşısında sessiz kalıyor!

Dijital Nefretle Çaba Merkezi, Instagram kullanıcılarının bildirilerini bahis alan bir araştırma yaptı. Araştırma sonuçlarına nazaran Instagram ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: